Reklama


Reklama

Marcin Miller Boys hojnie nagrodzony! Gwiazdor disco polo pokazał wielkie serce!

2020-10-05T07:20:00+02:00 Marcin Miller Boys hojnie nagrodzony! Gwiazdor disco polo pokazał wielkie serce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/znany-gwiazdor-disco-polo-otrzymal-wyjatkowe-wyroznienie-jakie-1601324558.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Legendarny Artysta disco polo pochwalił się prezentem, jak otrzymał w ramach podziękowań.

Reklama

W życiu poza dążeniem do własnych celów czy spełnianiem marzeń ważną sprawą jest chęć niesienia pomocy innym, szczególnie tej bezinteresownej. Ten Artysta disco polo pokazał wielką klasę i ogromne serce.

Zobacz również: Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!

Marcina Millera, lidera zespołu Boys nikomu nie trzeba przedstawiać. Artysta od wielu lat tworzy muzykę disco polo, a jego utwory bardzo szybko zyskują miano super przebojów. Nie ma wesela czy imprezy tanecznej, na której zabrakłoby największych hitów zespołu Boys. Sam Marcin jest bardzo wpływową i legendarną postacią świata disco polo. Poza tym, gwiazdor lubi pomagać i śmiało można o nim powiedzieć, że jest człowiekiem o wielkim sercu.

Na swoim Instagramie Marcin Miller zamieścił zdjęcie z podziękowaniami, jakie w ostatnim czasie otrzymał. Artysta bezinteresownie wsparł fundację mającą pod opieką osoby niepełnosprawne chore na autyzm. To bardzo piękny gest z jego strony i dowód na to, jak dobrym i wrażliwym jest człowiekiem. Artysta jest świetnym wzorem do naśladowania, nie tylko przez swoich fanów, szczególnie w tak trudnych czasach. 

Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca i warto dzielić się z innymi tym, co mamy, nawet jeśli mamy niewiele.

Zobacz również: Spektakularny sukces wokalistki disco polo! Internauci z zachwytem gratulują!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!
  2. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  3. Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.