2023-01-13T08:30:00+01:00 Marcin Miller Boys odświeżył jeden ze swoich najbardziej tanecznych HITÓW! To wszystko zasługa utalentow Fani zachwyceni! Wielki przebój Marcina Millera trafił do sieci w nowej wersji https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-boys-odswiezyl-swoj-dawny-numer-biba-w-nowej-wersjijpg.jpg

Marcin Miller Boys odświeżył jeden ze swoich najbardziej tanecznych HITÓW! To wszystko zasługa utalentowanego producenta!

Autor: Adam Begier , 13 Styczeń 2023  08:30
Marcin Miller Boys odświeżył jeden ze swoich najbardziej tanecznych HITÓW! To wszystko zasługa utalentowanego producenta!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Fani zachwyceni! Wielki przebój Marcina Millera trafił do sieci w nowej wersjiReklama

  Reklama

  W 2002 roku stworzony przez Marcina Millera zespół Boys podbija rynek muzyczny utworem „Biba”, czyli historią sobotniej imprezy, podczas której wydarzyło się wiele rzeczy. Produkcja przez lata podbijała klubowe parkiety królując na polskich dyskotekach.

  Zobacz również: Szpilki zapraszają na taneczną nowość: 'Twój Koniec' - Nie przegap premiery!

  Hit lat dwutysięcznych doczekał się wielu remiksów. Choć oryginalny singiel w 2022 roku obchodził swoje dwudzieste urodziny, nadal cieszy się zainteresowaniem.Na zakończenie kolejnego roku, Marcin Miller wraz z Robertem Iwankiem postanowił odświeżyć utwór nadając mu nowego życia oraz brzmienia.

  PRZEBÓJ GRUPY BOYS PT. „BIBA” W NOWEJ WERSJI

  Na kanale zespołu w serwisie YouTube zagościło nagranie pt. „Biba (Robert Iwanek Remix 2022)”. Jest to nic innego jak odrestaurowana wersja znanego przeboju z początku lat dwutysięcznych. W nowej wersji dodano kilka nowych dźwięków, podbijając lekko basy, co w efekcie dało fajne odświeżenie, które idealnie sprawdzi się na klubowych imprezach a jednocześnie przypomni, stare, szalone czasy, kiedy to „Biba” królowała na dyskotekach.

  Reklama

  Nowa wersja, podobnie jak oryginał, zachwyca fanów, którzy komentują ją słowami: „Mega remix”, „Dzięki Marcin za przypomnienie” „Cud, miód..”, „Sztos remix”. Okazuje się jednak, że lider grupy Boys lubi rozpieszczać swoich fanów i przed samym końcem roku obudził w fanach wspomnieniami z dawnych lat a samym numerem chciał pokazać, że jest on legendarny i nigdy się nie zestarzeje. To również idealny moment, aby utwór ten zagościł na sylwestrowej playliście, bowiem czymże jest – mówiąc kolokwialnie – „Biba” bez dobrej muzyki?

  Remix kultowego przeboju jest już dostępny dla wszystkich fanów. Posłuchajcie tej iście tanecznej, legendarnej dziś piosenki, która dzięki remiksowi Iwanka dostała nowe życie. Legendarny utwór ponownie na ustach wszystkich. Po prostu: wybuchowa ekspresja muzyczna.

  Reklama

  BOYS - BIBA (ROBERT IWANEK REMIX 2022)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie".
  2. Przepiękna premiera od Justyny Lubas! "Schowaj mnie" idealna piosenka na ślub!
  3. Co to disco polo?!
  4. Gorąca premiera od zespołu Szpilki pt. "Ach Ty Łobuzie" | NOWOŚĆ
  5. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej
  6. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  7. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  8. Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie