Reklama


Reklama

Mamy nagranie z miejsca wypadku syna wokalisty disco polo! Przerażający widok! Potrzebna jest pomoc!

2019-05-28T13:33:00+02:00 Mamy nagranie z miejsca wypadku syna wokalisty disco polo! Przerażający widok! Potrzebna jest pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/mamy-nagranie-z-miejsca-wypadku-syna-wokalisty-disco-polo-przerazajacy-widok-1558952576.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: YouTube-Waldemar Remiszewski
Reklama


Ogólna

W sieci pojawił się materiał z miejsca wypadku!

Reklama

Syn popularnego wokalisty disco polo miał bardzo groźny wypadek na motorze. Doszło do niego przy stawach w Pęcicach. Syn Pawła Kucharskiego z zespołu Top One wbił się w samochód na przeciwległym pasie.

Zobacz również: Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!

Do zdarzenia doszło w sobotę 25 maja. Od tego czasu rodzina artysty disco polo przeżywa największy dramat w swoim życiu. Nie wiadomo jak doszło do zdarzenia. Syn wokalisty disco polo - Rafał przebywa w szpitalu, w ciężkim stanie.

W sieci pojawił się apel Pawła Kucharskiego do fanów disco polo i nie tylko, aby oddawali krew o czym informowaliśmy tutaj "zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nie istotna jest grupa krwi, ani też płeć. Wystarczy być zdrowym i nie leczyć się na przewlekłą chorobę. Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna. Sprawa jest MEGA PILNA !!!!!!!!!!!!"

Jeśli będziecie mieli taką możliwość oraz chęć niesienia pomocy nam, podaję informację, co trzeba zrobić:

- znajdź w Google najbliższą Twojego miejsca zamieszkania stację honorowego krwiodawstwa.
- udaj się tam w wyznaczonym dniu i godzinach.
- oddaj przynajmniej minimalną dawkę
- jeśli dostaniesz pokwitowanie - prześlij je do
mnie skanem na adres pawel@topone.pl

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z miejsca wypadku, gdzie możemy zobaczyć rozwalony motor oraz samochód. Widok nie należy do najprzyjemniejszych.

Stan zdrowia poszkodowanego jest określany jako bardzo ciężki. Syn artysty disco polo przeszedł już jedną operację. "PS. W razie pytań, czy szerszych informacji dotyczących oddawania krwi dzwońcie pod numer 501 567 949 lub piszcie na adres pawel@topone.pl , natomiast wszelkich informacji na temat stanu zdrowia nie mogę udzielać  - dodał Paweł Kucharski

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!
  2. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!
  3. Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.