2019-07-01T17:54:00+02:00 „Mamy lato” gorąca nowość od zespołu Faster! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/mamy-lato-goraca-nowosc-od-zespolu-faster-1561889159.jpg

„Mamy lato” gorąca nowość od zespołu Faster!

Redakcja , 01 Lipiec 2019  17:54
„Mamy lato” gorąca nowość od zespołu Faster!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Mamy lato i co Ty na to? Zespół Faster postawił na bardzo wakacyjne klimaty tworząc swoją najnowszą muzyczną propozycje. Zobaczcie sami.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Twórcy niepodważalnego hitu „Audi w LPG” przygotowali nie lada gratkę dla swoich fanów. Artyści słyną w świecie disco polo z niebanalnych propozycji, które wyróżniają się na tle pozostałych kawałków niebanalnym flow.

Energia, jaka towarzyszy panom na koncertach za każdym razem udziela się ich fanom, którzy są wniebowzięci. Najnowsza piosenka była jedną z bardziej wyczekiwanych premier tego lata. Utwór został zatytułowany „Mamy lato”.

Za nieszablonowy teledysk odpowiada niezawodna grupa Faster Media. Piękne kobiety, które w nim występują, przykuwają uwagę niejednego mężczyzny, który zrobiłby wszystko, aby zaprosić którąś z owych niewiast chociażby na małą kawę, albo czerwone wino. Panowie śpiewają było minęło, zapomnij brachu.

W końcu lato rządzi się swoimi prawami. Niekiedy ludzie wyznają złotą zasadę- Co się wydarzyło w Vegas, zostaje w Vegas. Muzyczna propozycja od panów ma szanse zostać hitem tego roku, gdyż wyróżnia się rapowym stylem.

Być może piosenką już niebawem zainteresują się największe stacje radiowe, a sam utwór „Mamy lato” zagości na pierwszym miejscu w listach przebojów.

Jak myślicie?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!
  2. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  3. Ryszard 'Szczena' z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! To prawdziwe miłosne love story!
  4. Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!
  5. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!
  7. Marcin Miller – Boys pokazał KLIP, który zrobił fan do jego hitowej produkcji! Gorąca nowość disco polo podbija sieć!
  8. Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami