Reklama
Polecamy


Reklama

Mamy fragment nowości formacji Clubbersi pt."Złe kobiety" | VIDEO

2017-12-08T16:15:00+01:00 Mamy fragment nowości formacji Clubbersi pt."Złe kobiety" | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/mamy-fragment-nowosci-formacji-clubbersi-ptzle-kobiety-video-1512735560.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

To może być bardzo interesująca produkcja. Zobaczcie fragment nowości.

Reklama

Grupa Clubbersi, czyli Marcin i Sebastian wypuszczają swój drugi kawałek z mocnym przekazem i uderzeniem, utwór pt. "Złe kobiety". To druga produkcja od chłopaków, która ujrzy światło dzienne już niebawem. 

"Utwór pt."Złe kobiety" opowiada o tym ze w życiu trzeba uważać na płeć piękna .Kobiety są podstępne potrafią kokietować, prowokować nie ważne czy czarnula czy blondyna, a w naszym utworze wyraźnie zaznaczamy że "nie warto wierzyć im kobietom bardzo złym bo uśpią czujność tych co kochać jest dziś chcą. .." - opowiada naszej redakcji Sebastian.

Zobaczcie fragment teledysku prosto z montażu od firmy PN Media.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!
  2. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!
  3. Gwiazdor disco polo w duecie z Lady Jessy! "No weź polewaj" podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.