Reklama


Reklama

Clubbersi w nieco innym wydaniu! Koniecznie posłuchajcie gorącej premiery!

2019-10-13T18:08:00+02:00 Clubbersi w nieco innym wydaniu! Koniecznie posłuchajcie gorącej premiery! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/clubbersi-w-nieco-innym-wydaniu-koniecznie-posluchajcie-goracej-premiery-1570960994.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Myślicie, że to jest patent Clubbersów na sukces w świecie disco polo?

Reklama

Uwielbiana grupa nagrała nowy kawałek! Piosenka została zatytułowana „Nie oszukasz mnie”. Czyżby nowy przebój w branży? Świat disco polo słynie z muzycznych perełek.

Zobacz również: Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!

Zdecydowanie w tej branży jest najwięcej premier. Artyści codziennie zaskakują fanów muzyki tanecznej, którzy niekiedy mają problem w nadrabianiu zaległości, o które przy takiej ilości nowych propozycji naprawdę nie jest trudno.

W ostatnim czasie swoją najnowszą propozycją pochwaliła się formacja Clubbersi, która w branży disco polo jest doskonale wszystkim znana między innymi z takich utworów, jak „Złe kobiety” czy też „Każda noc”.

Ich najnowszy kawałek został zatytułowany „Nie oszukasz mnie”. Piosenka jest nieco kontrowersyjna i bezpośrednia. Członkowie zespołu zdecydowanie nie należą do grupy wykonawców, którzy przejmują się zadaniem innych na swój temat.

Zdecydowanie jest to dobra cecha. W końcu życie ma się tylko jedno i ważne, aby to co się robi i tworzy dla ludzi, płynęło prosto z serca.

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Myślicie, że to jest patent Clubbersów na sukces w świecie disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!
  2. Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!
  3. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.