2017-07-10T10:34:00+02:00 Małgosia (Camsutra) z magisterką na 5! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/malgosia-camsutra-z-magisterka-na-5-1499675960.jpg

Małgosia (Camsutra) z magisterką na 5!

Redakcja , 10 Lipiec 2017  10:34
Małgosia (Camsutra) z magisterką na 5!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wczoraj wieczorem szalała na koncercie, dziś obroniła pracę magisterską! Mega uzdolniona Małgosia z zespołu Camasutra.

Reklama

Nie samym disco polo człowiek żyje. Wielu wokalistów i wokalistek poza tym, że teraz zajmują się disco polo w życiu prywatnym dbają o swoje wykształcenie, aby mieć jakąś alternatywę.

Mimo dość napiętego grafiku zespołu Camasutra, urocza wokalistka Małgosia miała czas na naukę i przygotowanie pracy magisterskiej. Dziś całemu światu pochwaliła się, że obroniła pracę na 5! Tematem pracy Małgosi to: Zarządzanie płynnością finansowa na podstawie przedsiębiorstwa produkcyjnego. Przyznajcie sami, że dość ciekawy temat.

My serdecznie gratulujemy Małgosi kolejnego sukcesu w swoim życiu i mamy nadzieję, że to nie koniec niespodzianek od niej jak i zespołu Camastura.

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli pobawić się przy ulubionych przebojach disco polo?!
  2. Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
  3. Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!
  4. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła w sieci biust! Fani zachwyceni 'Pięknie wyglądasz, Cudowny słodziak'
  5. Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!
  6. Prześliczna wokalistka disco polo pozuje w ponętnym bikini! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami