Zespół CamaSutra działa na scenie disco polo od 2013 roku, a jego liderką i wokalistką jest Małgorzata Główka. Kielczanka odpowiada zarówno za warstwę wokalną, jak i wizerunek formacji. W dorobku grupy znajdują się utwory takie jak „Tego chcesz", „Porwij mnie" czy „Do nieba bram", a Małgorzata Główka regularnie pojawia się w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją sześciocyfrowa publiczność na Facebooku, Instagramie i TikToku.
Cztery dni temu wokalistka opublikowała zdjęcie z lotniska i zapowiedziała, że leci do Hiszpanii nagrywać nowe piosenki. We wpisie użyła liczby mnogiej, co zasugerowało, że w planach jest więcej niż jeden utwór. Tytułów, daty premiery ani składu produkcyjnego nie zdradziła. Fani spodziewali się więc kadrów ze studia, sesji wokalnych albo przynajmniej kulis pracy nad materiałem.
Małgorzata Główka z CamaSutra w Hiszpanii. Zamiast studia palmowa promenada
Najnowsza seria zdjęć pokazuje coś zupełnie innego. Małgorzata Główka opublikowała trzy kadry z Explanada de España w Alicante, jednej z najbardziej rozpoznawalnych promenad hiszpańskiego wybrzeża. Charakterystyczna falista mozaika ułożona z czerwonych, czarnych i kremowych płytek oraz aleja palm daktylowych nie pozostawiają wątpliwości co do lokalizacji.
Wokalistka pozuje w luźnej stylizacji. Brązowy top bez rękawów, jasne mom jeans, beżowe sneakersy na grubej podeszwie i wąskie okulary przeciwsłoneczne w bursztynowych szkłach. Włosy spuszczone luźno, do tego cienkie bransoletki i czerwona nitka na nadgarstku. Stylizacja bardziej wakacyjna niż studyjna.
Nagrania w studiu czy raczej zwiedzanie Costa Blanca?
Pod opublikowanymi kadrami pojawiły się komentarze fanów pytających wprost o to, kiedy w końcu zobaczą efekty zapowiadanej pracy. Część obserwatorów dopytuje, czy to jeszcze ten sam wyjazd, który Małgorzata Główka określiła jako wylot „nagrywać nowości". Liderka CamaSutry nie odniosła się do tych pytań.
Hiszpania od lat przyciąga polskich wykonawców disco polo, którzy łączą wyjazdy z pracą studyjną i realizacją teledysków. Alicante wraz z całym wybrzeżem Costa Blanca pojawia się w klipach disco polo regularnie, a kadry z palmowych alej należą do najczęściej wykorzystywanych plenerów. Nie wiadomo, czy zdjęcia z Explanady to prywatna sesja, czy zapowiedź teledysku do nowego utworu.
Wokalistka nie podała, w którym mieście odbywają się nagrania, kto produkuje materiał ani kiedy piosenki trafią do serwisów streamingowych i na kanał YouTube zespołu. Brak deklaracji co do liczby utworów otwiera pole do spekulacji - może chodzić o pojedyncze single albo zapowiedź większego wydawnictwa.
Aktualny pobyt Małgorzaty Główki w Hiszpanii zbiega się z intensywnym okresem w karierze CamaSutry. Zespół ma za sobą trasę wiosenną i kilka medialnych występów wokalistki, w tym emocjonalną rozmowę w „Halo tu Polsat" o sytuacji rodzinnej.
Więcej zdjęć z pobytu Małgorzaty Główki w Hiszpanii oraz aktualności o premierach CamaSutry znajdziesz w dziale poświęconym zespołowi na disco-polo.info.

