2023-09-05T10:20:00+02:00 Małgorzata Główka w utworze "Czułe słowa" Piękni i Młodzi! Lepiej niż oryginał ? Małgorzata Główka interpretuje hit "Czułe słowa" zespołu Piękni i Młodzi. Jej wersja, wzbogacona o beatbox DJ Portasa, zdobywa serca fanów disco polo. Czy przewy https://disco-polo.info/uploads/news/malgorzata-glowka-w-utworze-czule-slowa-piekni-i-mlodzi-lepiej-niz-oryginaljpg.jpg Disco-Polo.info

Małgorzata Główka w utworze "Czułe słowa" Piękni i Młodzi! Lepiej niż oryginał ?


Małgorzata Główka interpretuje hit "Czułe słowa" zespołu Piękni i Młodzi. Jej wersja, wzbogacona o beatbox DJ Portasa, zdobywa serca fanów disco polo. Czy przewyższy oryginał?

Autor: Adam Begier, 05 Wrzesień 2023  10:20
Źródło zdjęć: facebook.com/glowka.malgorzata
Małgorzata Główka w utworze
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim gwiazdą na Polsat Hit Festiwal: Gorączka Muzyki Latino w Polsce "Przygotowuję coś specjalnego"
 2. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
 3. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
Reklama

  W świecie disco polo, nieliczne są te momenty, które w jednej chwili potrafią odmienić oblicze klasycznych przebojów. Małgorzata Główka, liderka zespołu Camasutra, podczas jednego z koncertów udowodniła, że nie ma granic w reinterpretacji hitów.

  TikTok stał się nie tylko platformą dla młodzieży, ale też idealnym miejscem dla artystów do prezentowania swoich nowych wersji starych utworów. To właśnie na tej platformie pojawiło się nagranie Małgosi Główki, w którym śpiewa "Czułe słowa" – hit zespołu Piękni i Młodzi. Czy ta reinterpretacja może być lepsza od oryginału?

  Wersja Małgorzaty Główki – świeżość i nowe brzmienie hitu pt. "Czułe słowa"!

  Nie można odmówić Małgorzacie Główce talentu. Jej głos, pełen emocji i pasji, wnosi do utworu "Czułe słowa" zupełnie nowy wymiar. Choć pierwotna wersja była hitem ostatnich miesięcy, to interpretacja Małgosi przyciągnęła uwagę szerokiej publiczności i podbiła serca wielu fanów.

  Dodatkową pikanterii tej wersji dodaje DJ Portas, który wprowadza element beatboxu. To niespodziewane połączenie klasycznego disco polo z nowoczesnym beatem tworzy mieszankę wybuchową, która nie pozwala przejść obok niej obojętnie. Beatbox DJ Portasa wprowadza do utworu rytm, który porusza zarówno ciało, jak i duszę.

  Publiczność jest zachwycona

  Nie jest zaskoczeniem, że wielu uważa, iż wersja Małgosi brzmi lepiej niż pierwotna. Oczywiście, o gustach się nie dyskutuje, ale trudno nie docenić świeżości i oryginalności tej interpretacji. Nagranie zdobyło mnóstwo pozytywnych komentarzy i lajków, a także zostało podzielone przez tysiące użytkowników TikToka.

  Z pewnością wielu z nas z niecierpliwością czeka na kolejne interpretacje znanych hitów w wykonaniu Małgorzaty Główki i DJ Portasa. Jeśli tak prezentuje się jedno nagranie, co przyniesie przyszłość?

  Chcesz zobaczyć owiane sławą nagranie Małgosi Główki? Odwiedź nasz serwis i przekonaj się sam, czy nowa wersja "Czułych słów" jest lepsza niż oryginał.

  Reklama

  CAMASUTRA - Zrób mi dobrze tak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo zaśpiewał światowy HIT "Despacito"! Wyjątkowe wykonanie Pawła Jasionowskiego Masters podbija internet!
  2. Mejk rusza w trasę! Gorące Lato 2024! Zobacz rozpiskę koncertową topowych gwiazd disco polo!
  3. Wstrząsająca śmierć! Nie żyje znany producent disco polo! Odpowiadał m.in. za hity zespołów Skaner, Akcent czy Mejk!
  4. WOW! Top Girls w odważnych stylizacjach od "olavogaa" - wiosenno-letni hit w disco polo!
  5. Ten Hit disco polo znają wszyscy! Śpiewał go Marek Żurobski Domino - posłuchajcie, jak brzmi w nowej wersji!
  6. Polacy Ich kochają?! Grupa MIG tym utworem rozkochała całą Polskę! Posłuchajcie jak brzmią NA żywo! VIDEO
  7. Nowa petarda od Long & Junior: "Trampki i Szpile" już dostępna!
  8. Nowy hit Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" – Sprawdź JAKO PIERWSZY, czy to będzie przebój lata!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie