2020-12-15T18:14:00+01:00 Magda Narożna u boku trenera! Gwiazda disco polo zdecydował się zadbać o swoją sylwetkę! https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-przygotowuje-sie-do-programu-telewizyjnego-zaskakujacy-poczatek-3jpg.jpg

Magda Narożna u boku trenera! Gwiazda disco polo zdecydował się zadbać o swoją sylwetkę!

Redakcja , 15 Grudzień 2020  18:14
Magda Narożna u boku trenera! Gwiazda disco polo zdecydował się zadbać o swoją sylwetkę!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Wokalistka grupy Piękni i Młodzi już przystąpiła do intensywnych przygotowań. Na jej profilu pojawił się wpis, którym piosenkarka zaskoczyła odbiorców


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nie od dziś wiadomo, że prestiż gwiazd disco polo, urósł do najwyższych rozmiarów. Artyści, dzięki swojej ciężkiej pracy i niezwykłym umiejętnościom, wdrapali się na sam szczyt rozpoznawalności i uwielbienia fanów.

Zobacz również: Znani producenci muzyczni odświeżyli nowy hit zespołu Bayera! Klubowa wersja podbije listy przebojów?!

To zaś pociągnęło za sobą kolejne konsekwencje. Nieustanne występy w telewizji publicznej, pierwsze strony gazet i zaproszenia do programów rozrywkowych, to tylko niektóre z medialnych bonifikat za bycie gwiazdą.

Ostatnio w sieci pojawiła się doskonała informacja - Magda Narożna weźmie udział w kolejnej edycji hitu Polsatu, Twoja Twarz Brzmi Znajomo (poprzednią edycję wygrał inny przedstawiciel disco polo - Czadoman). Gwiazda już przystąpiła do intensywnych przygotowań. Na jej profilu pojawił się wpis, którym piosenkarka zaskoczyła odbiorców.

Mimo, że wokalistka posiada nienaganną figurę i w każdej sytuacji wygląda perfekcyjnie, poinformowała fanów, że startuje z intensywną pracą nad swoją sylwetką. Podczas prywatnych zajęć z trenerem personalnym na siłowni, Magda ma ćwiczyć kondycję, która według niej jest niezbędna podczas przygotowań i pracy przy nowym show!

Wszyscy fani zespołu Piękni i Młodzi z zapartym tchem czekają na pierwsze odcinki ze swoją ulubienicą! Nie mamy wątpliwości, że po tak wyczerpujących treningach, gwiazda zdeklasuje innych uczestników programu. My już mocno ściskamy kciuki.

Zobacz również: Zdolny wokalista zaskoczył swoją wersją przeboju 'Jeszcze raz'! Ten HIT znają wszyscy! Posłuchajcie NOWOŚCI!

Reklama

Piękni i Młodzi - Numer jeden

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularny wokalista sięgnął po klasykę gatunku! Kuba Urbański - Playboys odświeżył znany utwór disco polo, który kiedyś nuciła cała Polska!
  2. Wszyscy mu zazdroszczą! Wielkie osiągnięcie Zenona Martyniuka! Nikt nie może pochwalić się takim sukcesem!
  3. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  4. Marek Gwiazdowski z zespołu Mig przyłapany na Dominikanie! Gwiazdor disco polo wybrał się na rodzinne wakacje! ZDJĘCIA
  5. Marcin Miller Boys dumny z bycia dziadkiem! Dostał niezwykły prezent od swojego wnuka!
  6. Patryk Pegza – After Party świętuje urodziny w towarzystwie ukochanych! Rodzinne FOTO gwiazdora disco polo chwyta za serce!
  7. Gorące kadry rozpalają internet! Angelika Żmijewska z duetu Topky odważnie odsłoniła ciało w skąpym bikini!
  8. Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami