2020-12-10T07:15:00+01:00 Magda Narożna podjęła walkę o swoje zdrowie! Z pomocą przyszedł jej narzeczony! https://disco-polo.info/uploads/news/bc66b19f7e6dc750f91f2f50e5b907f5.jpg

Magda Narożna podjęła walkę o swoje zdrowie! Z pomocą przyszedł jej narzeczony!

Redakcja , 10 Grudzień 2020  07:15
Magda Narożna podjęła walkę o swoje zdrowie! Z pomocą przyszedł jej narzeczony!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Magda Narożna z pomocą partnera podjęła stanowczą walkę o swoje zdrowie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W życiu można mieć wiele rzeczy materialnych, jednak jeśli zdrowie zawiedzie, to wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Ta Artystka disco polo otarła się o chorobę! Postanowiła jednak stawić jej czoła i podjęła wszelkie kroki, aby odzyskać świetne samopoczucie. Z pomocą przyszedł jej narzeczony!

Zobacz również: Wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! Barbara Pędrak z formacji Lili oczarowała tym internautów!

Magdalena Narożna, wokalistka i liderka zespołu disco polo Piękni i Młodzi często pokazuje jak dba o swoje zdrowie. Ubiera się stosownie do pory roku, regularnie spędza czas na  świeżym powietrzu, uwielbia także gotować. Ponadto dba o swoją skórę oraz dobre samopoczucie. Czasami jednak to nie wystarczy, aby cieszyć się nienagannym zdrowiem.

Na swoim Instagramie Artystka podzieliła się z fanami sprawdzonymi metodami do walki z nadchodzącą chorobą. Najlepsze w jej przekonaniu są środki zapobiegawcze. Nic w tym dziwnego, lepiej zapobiegać, niż leczyć. Artystka pije mleko z czosnkiem i miodem, moczy nogi w gorącej wodzie i otula się cieplutkim kocem. Tym razem wszystko to starannie przygotował dla wokalistki jej narzeczony, dzięki czemu dobre samopoczucie wróciło jeszcze szybciej.

Jakie są Wasze domowe sposoby na przeziębienie?

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie Przemka Budki - Eratox z cudowną Dede Negrą i dziećmi chwyta za serce!

Reklama

Piękni i Młodzi - Numer jeden

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Marcin Miller Boys znów na ustach wszystkich! Ten kawałek disco polo nuciła kiedyś cała Polska! 'Malyna' w nowej wersji to prawdziwy hit!
  2. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  3. Gorące kadry rozpalają internet! Angelika Żmijewska z duetu Topky odważnie odsłoniła ciało w skąpym bikini!
  4. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
  5. Zjawiskowa wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Ta sukienka dodała Jej wyjątkowego uroku! A to zdjęcie z Marcinem Millerem - MAGIA!
  6. Gorąca i nietypowa premiera od Mirage i Yoko w doskonałej jakości na YouTube 'Jednym słowem cudeńko' fani zachwyceni!
  7. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!
  8. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami