2023-03-13T20:31:00+01:00 Magda Narożna Piękni i Młodzi szokuje stylizacją - odsłoniła za dużo? Gwiazda disco polo nie boi się e Magdalena Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi, wzbudza kontrowersje swoimi odważnymi stylizacjami https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-szokuje-stylizacja---odslonila-za-duzojpg.jpg Disco-Polo.info

Magda Narożna Piękni i Młodzi szokuje stylizacją - odsłoniła za dużo? Gwiazda disco polo nie boi się eksperymentować z modą!


Magdalena Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi, wzbudza kontrowersje swoimi odważnymi stylizacjami

Autor: Adam Begier, 13 Marzec 2023  20:31
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Magda Narożna Piękni i Młodzi szokuje stylizacją - odsłoniła za dużo? Gwiazda disco polo nie boi się eksperymentować z modą!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
 2. Music+ nowy kanał muzyczny – Rozrywka, Disco Polo non stop!
 3. Rewolucja w TVP2! "Tak to leciało" bez Sławomira i Kajry?! Program z Totalnie Nowym Wizerunkiem - Kto Poprowadzi?

  Magdalena Narożna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży disco polo. Od lat występuje w zespole Piękni i Młodzi, zyskując coraz większą popularność wśród fanów gatunku. Wokalistka słynie nie tylko z mocnego, charakterystycznego głosu, ale także z kontrowersyjnych stylizacji i odważnych kreacji scenicznych

  Zobacz również: Festiwal Disco Ostróda 2024! Podział na dni - kto wystąpi w piątek i w sobotę

  Stylizacja Magdy Narożnej - kontrowersje

  Magda Narożna w ostatnim czasie zdecydowanie postawiła na odważne kreacje sceniczne. Jej stroje są często coraz krótsze, dekolty coraz głębsze. Takie stylizacje często budzą kontrowersje wśród fanów, którzy z jednej strony uwielbiają artystkę za jej odwagę i pewność siebie, z drugiej zaś nie zgadzają się z wyeksponowaniem ciała na scenie.

  Jedną z najnowszych kreacji, która stała się tematem gorącej dyskusji w mediach społecznościowych jest strój, w którym Magda Narożna wystąpiła na koncercie z okazji dnia kobiet w Wielkiej Brytanii. Czarna sukienka, która odsłaniała dekolt i brzuch, zyskała wiele pozytywnych komentarzy ze strony fanów, którzy uważają, że wokalistka wyglądała w niej przepięknie.

  Koncert w Wielkiej Brytanii 

  Magda Narożna wraz z zespołem Piękni i Młodzi wzięła udział w koncercie z okazji dnia kobiet w Wielkiej Brytanii. Koncert odbył się w jednym z popularnych klubów nocnych, gdzie polska muzyka cieszy się coraz większą popularnością. Na scenie zespół zaprezentował swoje największe przeboje, a Magda Narożna swoim charakterystycznym wokalem porwała publiczność do tańca.

  Stylizacje Magdy Narożnej na scenie

  Stylizacje Magdy Narożnej od zawsze budziły zainteresowanie i kontrowersje. Wokalistka lubi eksperymentować z modą, a na scenie często pojawiają się kreacje, które zwracają uwagę. Ostatnio jednak stylizacje artystki wydają się być jeszcze odważniejsze i bardziej kontrowersyjne niż kiedykolwiek wcześniej.

  Magda Narożna często pojawia się w krótkich sukienkach, spódniczkach, które eksponują jej zgrabne nogi. Na scenie często pojawiają się także topy i bluzki odkrywające ramiona i brzuch, co dodaje jej stylizacjom odrobiny seksapilu. Wokalistka zawsze jednak stawia na klasykę i elegancję, łącząc odważne elementy ze sobą w harmonijny sposób.

  Niektórzy fani twierdzą, że stylizacje Magdy Narożnej są zbyt odważne i zbyt skąpe. Jednak z drugiej strony, wokalistka zdobyła już wielu fanów dzięki swojemu indywidualnemu stylowi i odwadze w eksperymentowaniu z modą.

  Warto dodać, że Magda Narożna nie tylko na scenie, ale także poza nią, zawsze wygląda modnie i stylowo. Wokalistka często pojawia się na galach i wydarzeniach kulturalnych, gdzie prezentuje się w eleganckich kreacjach i zawsze zwraca na siebie uwagę. Nie brakuje też jej odważnych sesji zdjęciowych, w których pokazuje swoje zmysłowe i kobiece podejście do mody.

  Magdalena Narożna to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci polskiego disco polo. Wokalistka słynie nie tylko z mocnego i charakterystycznego głosu, ale także z odważnych stylizacji i kontrowersyjnych kreacji scenicznych. Ostatnio media rozpisują się o jednej z jej najnowszych stylizacji, w której artystka odsłoniła dekolt i brzuch. Choć wokół stylizacji Magdy Narożnej toczy się wiele dyskusji, nie sposób odmówić jej odwagi i pewności siebie w eksperymentowaniu z modą. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka nie przestanie zaskakiwać swoich fanów i w przyszłości możemy spodziewać się jeszcze bardziej odważnych stylizacji.

  Galeria zdjęć:
  Plik Magda-Narozna---Wielka-Brytania---Stylizacja-6.jpg
  Plik Magda-Narozna---Wielka-Brytania---Stylizacja-5.jpg
  Plik Magda-Narozna---Wielka-Brytania---Stylizacja-4.jpg
  Plik Magda-Narozna---Wielka-Brytania---Stylizacja-3.jpg
  Plik Magda-Narozna---Wielka-Brytania---Stylizacja-2.jpg
  Plik Magda-Narozna---Wielka-Brytania---Stylizacja-1.jpg

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Czułe Słowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO
  2. Artyści disco polo idą w politykę! Czy to dobry pomysł?! Zagłosujesz na gwiazdę disco w najbliższych wyborach?
  3. Prześwitujący materiał i koronka - Tak wokalistka disco polo zaskoczyła! Marta Konopla wygląda przepięknie!
  4. Dawid Narożny na szczycie! Cała branża może mu zazdrościć! "Miliony wersów'" z fenomenalnym wynikiem!
  5. Nowy wizerunek gwiazd disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka rozwalą system w 2024 roku?
  6. Monika Chwajoł w skąpym bikini rozgrzewa sieć! Zobacz, jak gwiazda disco polo kusi OGROMNYM dekoltem! | ZDJĘCIA
  7. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  8. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie