Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-05T17:00:00+01:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokaże swoje nowe oblicze?! Gwiazda, jakiej nie znacie! https://disco-polo.info/uploads/news/to-juz-dzis-gwiazda-disco-polo-wystapi-w-show-polsatujpg.jpg
Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokaże swoje nowe oblicze?! Gwiazda, jakiej nie znacie!

Redakcja , 05 Marzec 2021  17:00
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokaże swoje nowe oblicze?! Gwiazda, jakiej nie znacie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Na ten moment czekali od dawna wszyscy fani disco polo. Królowa disco polo Magdalena Narożna podjęła się nowego wyzwania

Reklama

Wszyscy fani disco polo, a szczególnie sympatycy formacji Piękni i Młodzi z zapartym tchem czekali na ten moment! Już dziś premiera nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Zobacz również: Magda Narożna bez kompleksów?! Królowa Disco Polo pokazała swoje nagie ciało!

Program Twoja Twarz Brzmi znajomo to bez wątpienia jeden z największych hitów ostatnich lat TV Polsat. Program przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. Wszystko za sprawą niesamowitych metamorfoz gwiazd znanych m.in. ze szklanych ekranów. Swój udział w projekcie mają także przedstawiciele gatunku disco polo!

W historii programu Twoja Twarz Brzmi znajomo mogliśmy oglądać kilku przedstawicieli muzyki tanecznej. Mowa tutaj m.in. Sławomirze, Bogumile „Boogie” Romanowskim z formacji Łobuzy, Pawle Jasionowskim z zespołu Masters. Bez wątpienia, największym sukcesem związanym z muzyką taneczną w historii show było zwycięstwo w ostatniej, 13 edycji programu przypadające przedstawicielowi disco polo – Pawłowi Dudkowi, znanemu wszystkim pod pseudonimem Czadoman.

Nowa, 14 edycja popularnego programu zapowiadana jest od dawna. Nie jest tajemnicą, że w tej odsłonie „Twojej twarzy” wystąpi kolejna z przedstawicielek disco polo – Magdalena Narożna, liderka i wokalistka uwielbianego od lat zespołu Piękni i Młodzi.

Na swoim Instagramie Magda od pewnego czasu dzieli się przebitkami związanymi z programem. Wszystkim swoim fanom przypomniała, że program rozpoczyna się już dziś, w piątek, 5 marca. W jakim wcieleniu zobaczymy Magdalenę? Czy wokalistka skradnie serca widzów?

Zobacz również: Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!

Reklama
Zobacz teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!
  2. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!
  3. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!
  4. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej