Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma brata w branży muzycznej?! Do sieci trafiło wymowne zdjęcie z podpisem!

2019-02-24T21:00:00+01:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma brata w branży muzycznej?! Do sieci trafiło wymowne zdjęcie z podpisem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-ma-brata-w-branzy-muzycznej-do-sieci-trafilo-wymowne-zdjecie-z-podpisem-1550837171.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Uwielbiana wokalistka disco polo Magda Narożna udostępniła w sieci zdjęcie ze swoim muzycznym braciszkiem

Reklama

Muzyka disco polo od wielu lat nieprzerwanie zdobywa kolejne sukcesy. Niegdyś wyśmiewany gatunek jest obecnie jednym z najchętniej słuchanych, którym interesują się coraz częściej media z poza branży. Wśród liderów tej muzyki jest absolutnie zespół Piękni i Młodzi, który dał się poznać utworem "Niewiara". Jego wokalistka, Magda Narożna to jedna z najbardziej charyzmatycznych i przebojowych osób w branży disco polo. Podobnie jak Jakub Urbański z grupy Playboys. Czy łączy ich coś więcej niż tylko scena disco? 

MAGDA NAROŻNA "FOTO Z MUZYCZNYM BRACISZKIEM MUSI BYĆ"

Zarówno Magda jak i Jakub to osoby nad wyraz energetyczne, które swoją żywiołowością  zarażają. Oboje uwielbiają scenę, występy, śpiew i siebie, czego dowodem jest ich wieloletnia przyjaźń i wspólna produkcja z 2015 roku pt. "Wyśmienicie"

Artyści spotykają się ze sobą nie tylko podczas trasy, ale również poza pracą. Podczas ostatniego koncertu Magda i Jakub starym zwyczajem zrobili sobie wspólne zdjęcie, które wokalistka grupy Piękni i Młodzi  udostępniła w sieci podpisała "Foto z muzycznym braciszkiem musi być :) życzę wszystkim miłego dnia !!!" Traktując kogoś jak członka rodziny to naprawdę wielkie wyróżnienie. 

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  2. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!
  3. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.