Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-02-24T21:00:00+01:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma brata w branży muzycznej?! Do sieci trafiło wymowne zdjęcie z podpis https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-ma-brata-w-branzy-muzycznej-do-sieci-trafilo-wymowne-zdjecie-z-podpisem-1550837171.jpg

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma brata w branży muzycznej?! Do sieci trafiło wymowne zdjęcie z podpisem!

Redakcja , 24 Luty 2019  21:00
Reklama
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma brata w branży muzycznej?!  Do sieci trafiło wymowne zdjęcie z podpisem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / instagram.com/madzia_pim/

Uwielbiana wokalistka disco polo Magda Narożna udostępniła w sieci zdjęcie ze swoim muzycznym braciszkiem

Reklama

Muzyka disco polo od wielu lat nieprzerwanie zdobywa kolejne sukcesy. Niegdyś wyśmiewany gatunek jest obecnie jednym z najchętniej słuchanych, którym interesują się coraz częściej media z poza branży. Wśród liderów tej muzyki jest absolutnie zespół Piękni i Młodzi, który dał się poznać utworem "Niewiara". Jego wokalistka, Magda Narożna to jedna z najbardziej charyzmatycznych i przebojowych osób w branży disco polo. Podobnie jak Jakub Urbański z grupy Playboys. Czy łączy ich coś więcej niż tylko scena disco? 

MAGDA NAROŻNA "FOTO Z MUZYCZNYM BRACISZKIEM MUSI BYĆ"

Zarówno Magda jak i Jakub to osoby nad wyraz energetyczne, które swoją żywiołowością  zarażają. Oboje uwielbiają scenę, występy, śpiew i siebie, czego dowodem jest ich wieloletnia przyjaźń i wspólna produkcja z 2015 roku pt. "Wyśmienicie"

Artyści spotykają się ze sobą nie tylko podczas trasy, ale również poza pracą. Podczas ostatniego koncertu Magda i Jakub starym zwyczajem zrobili sobie wspólne zdjęcie, które wokalistka grupy Piękni i Młodzi  udostępniła w sieci podpisała "Foto z muzycznym braciszkiem musi być :) życzę wszystkim miłego dnia !!!" Traktując kogoś jak członka rodziny to naprawdę wielkie wyróżnienie. 

Zobacz również: Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Muzyczny majstersztyk w wykonaniu gwiazdy disco polo! Piosenka zespołu Boys zdobędzie uznanie fanów?
  2. Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!
  3. Magda Narożna bez kompleksów?! Królowa Disco Polo pokazała swoje nagie ciało!
  4. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej