2019-07-03T07:30:00+02:00 Magda Narożna nie traci czasu! Gwiazda disco polo ponownie zachwyca! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/magda-narozna-nie-traci-czasu-gwiazda-disco-polo-ponownie-zachwyca-1562106329.jpg

Magda Narożna nie traci czasu! Gwiazda disco polo ponownie zachwyca!

Redakcja , 03 Lipiec 2019  07:30
Magda Narożna nie traci czasu! Gwiazda disco polo ponownie zachwyca!
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/madziapiekniimlodzi/
Reklama

Jej wdzięk i przebojowość przykuwają uwagę! Jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo - Magda Narożna ponownie zaskakuje

Reklama

Jej wdzięk i przebojowość przykuwają uwagę! Jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo - Magda Narożna ponownie zaskakuje. Po dramatycznych chwilach związanych ze szpitalem na twarzy wokalistki pojawił się uśmiech! To właśnie m.in on dodaje jej niesamowitego uroku. 

Zobacz również: Maja Hyży zaprzyjaźniła się z Magdą Narożną?! Gwiazda disco polo udzieliła Jej WIELKIEGO wsparcia!

Minione dni dla Magdy Narożnej nie należały do najprzyjemniejszych. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala, w którym spędziła kilka dni. To własnie z tego powodu zostały odwołane koncerty, na które wielu fanów czekało od tygodni. Jednak nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Jak przyznała wokalistka winowajcą była bakteria! "Zaatakowała mnie jakaś beznadzieja bakteria, która wywołała bardzo dużą gorączkę, duszności. Na szczęście czuję się lepiej i jest bardzo bardzo dobrze" - napisała Magda Narożna. 

Obecnie gwiazda muzyki disco polo przebywa już w domu! W otoczeniu najbliższych osób dochodzi do pełni sił co jak widać, przychodzi jej z łatwością. Takie miłe niespodzianki czekały na mnie po wyjściu ze szpitala - napisała uśmiechnięta Magda Narożna

Gwiazda muzyki disco polo udostępniła w sieci kilka zdjęć w nowych stylizacjach, które otrzymała od zaprzyjaźnionej firmy. "Wyglądasz przepięknie", "No bosko Madzia", "Jak zwykle pełen sztos. Cudownie Cię widzieć uśmiechniętą Uściski i dbaj o Siebie" napisali fani wokalistki. 

Magda to jedna z najpiękniejszych, zarazem najbardziej przebojowych gwiazd muzyki tanecznej. To m.in. dzięki jej energii i twórczości grupy Piękni i Młodzi gatunek disco polo & dance zyskał swoją popularnością.

Fani mają nadzieję, że stan zdrowia ich ulubienicy nie ulegnie pogorszeniu i pozostałe koncerty odbędą się według planu. Wszystko też na to wskazuje! 

Zobacz również: Wielka metamorfoza prześlicznej gwiazdeczki disco polo! Fani jej nie poznali!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Te psy chronią dom Magdy Narożnej?! Wokalistka disco polo pokazała się z nimi w sieci! Są ogromne!
  2. To będzie nowy hit disco polo?! Jak tak dalej pójdzie artyści zbiją na tym fortunę?! VIDEO
  3. Całuśna nowość podbija internet. To będzie kolejny wielki hit disco polo!
  4. Kiedy to zleciało?! Wokalista disco polo świętuje urodziny córki! Przyjaciele z branży składają życzenia!
  5. Gwiazdy disco polo spędziły czas na szpiegowaniu! Miały w tym niezwykły cel!
  6. To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama