2017-03-17T20:53:00+01:00 Maczo nagrał klip do utworu „Marilyn Monroe”! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Maczo-Marilyn-Monroe.jpg

Maczo nagrał klip do utworu „Marilyn Monroe”!

Redakcja , 17 Marzec 2017  20:53

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Maczo nagrał klip do utworu „Marilyn Monroe”!
Źródło zdjęć:

Jak wyznał pod koniec lutego artysta „Nic tak pozytywnie nie pobudza… jak wiosna! ” czego efekt poznacie lada dzień. Otóż Maciej Kuśmierz, znany na rynku disco polo jako Maczo postanowił z początkiem nowego roku przygotować dla s...

Reklama

Jak wyznał pod koniec lutego artysta „Nic tak pozytywnie nie pobudza… jak wiosna! ” czego efekt poznacie lada dzień. Otóż Maciej Kuśmierz, znany na rynku disco polo jako Maczo postanowił z początkiem nowego roku przygotować dla swoich fanów nowość.

 

Po ostatniej propozycji pt. „Chciałem być singlem” czy „Tak szalona miłość” Maczo wziął na swój ruszt Marilyn Monroe – i taki też właśnie tytuł ma jego nowość. Nasza redakcja miała już przyjemność usłyszeć utwór zarówno w wersji koncertowej jak i a’capella, i musimy przyznać, że warto czekać na całość tym bardziej, iż w rolę tytułowej bohaterki wcieliła się piękna jasnowłosa dama, która mamy nadzieje Was oczaruje.

 

Premiera za kilka dni!

 

 

W oczekiwaniu na całość mamy dla Was relację video z Gali Disco Polo w klubie X-Demon Piła, która odbyła się 4 marca i na której wystąpił Maczo!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  2. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  3. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  4. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  5. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  6. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  7. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  8. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami