Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-24T13:55:00+01:00 Łobuzy z mega premierą! Grupa podbije tą nowością rynek disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-od-popularnej-formacji-disco-polo-juz-niedlugo-utwor-pozna-cala-polskajpg.jpg

Łobuzy z mega premierą! Grupa podbije tą nowością rynek disco polo?!

Redakcja , 24 Marzec 2021  13:55
Reklama
Łobuzy z mega premierą! Grupa podbije tą nowością rynek disco polo?!
Źródło zdjęć: facebook.com/LOBUZY

Sukces grupy, nie jest dziełem pojedynczego przypadku. Ich gablota pełna jest utworów, które bezpowrotnie zdobyły status hitu wszech czasów

Reklama

Twórcy muzyki disco polo, utrzymują stałą, brzmieniową relację ze słuchaczami. W sieci co chwila pojawia się utwór, który wprawia w zachwyt fanów i umacnia jeszcze bardziej więź na linii artysta - odbiorca. Wśród wielu propozycji, które pojawiają się w internecie, szansę na sukces mają jedynie projekty najwyższej jakości.

Zobacz również: Gorące info! Znany Gwiazdor disco polo stworzył NOWY GIRLSBAND. Te dziewczyny zyskają sławę?!

Nie ma wątpliwości, że kawałek, którego data premiery właśnie została oficjalnie ogłoszona, będzie należał do ścisłej czołówki najlepszych piosenek, publikowanych w tym roku. Łobuzy, to zespół, który na rynku disco polo zdobył wszystko co było do zdobycia. Produkcje tej formacji, zdominowały serwis YouTube, imprezy taneczne, oraz serca fanów.

Sukces grupy, nie jest dziełem pojedynczego przypadku. Ich gablota pełna jest utworów, które bezpowrotnie zdobyły status hitu wszech czasów. Do muzycznego portfolio Łobuzów, już niebawem dołączy kolejny hit.

Z informacji podanych na profilu zespołu wynika, że premiera nowości odbędzie się 31 marca, a kawałek będzie nosił tytuł "Nie namawiaj mnie do złego". "To już pewne! PREMIERA 31.03 zapiszcie tę datę w kalendarzu.", napisała formacja. Wielki przebój nadciąga i już za kilka dni poznamy jego potencjał i przebojową siłę rażenia.

Zobacz również: Gorące info! Znany Gwiazdor disco polo stworzył NOWY GIRLSBAND. Te dziewczyny zyskają sławę?!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Łobuzy - Zbuntowany Anioł
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!
  2. Gwiazdy disco polo połączyły siły! Artyści pragną w ten sposób zawojować rynek muzyki dance!
  3. MEGA gorąca sesja Emilki z Daj To Głośniej! Zmysłowe zdjęcia gwiazdy disco polo robią wrażenie!
  4. Magda Narożna na ustach wszystkich! Tak kobiecej kreacji świat disco polo jeszcze nie widział!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej