Reklama
Polecamy


Reklama

Lider grupy Bayer Full molestowany! Wyznał to antenie!

2018-04-16T09:44:00+02:00 Lider grupy Bayer Full molestowany! Wyznał to antenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/lider-grupy-bayer-full-molestowany-wyznal-to-antenie-1523826975.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Michał Brodowski
Reklama


Życie gwiazd

Sławomir Świerzyński udzielił dość mocnego wywiadu! Fani z pewnością będą zaskoczeni.

Reklama

- Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy**** w ryj, aż się zdziwi. To rozpoznawalna osoba, gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili - powiedział na antenie lider Bayer Full - Sławomir Świerzyński!

W niedzielę o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat News w programie Skandaliści pojawił się Sławomir Świerzyński. Podczas wywiadu pojawiło się mnóstwo różnych temat. Jeden szczególnie przykuł uwagę widzów.

Lider Bayer Full opowiedział o pewnej historii, która mu się przytrafiła. W dzieciństwie był molestowany przez postać, która jak twierdzi Świerzyński jest rozpoznawalna.

Przez traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, dzisiaj jest wrogiem homoseksualizmu. Lider formacji Bayer Full już w swojej książce oraz wywiadzie kilka lat temu wspominał o tej sytuacji.

Czy kiedyś dowiemy się kto odpowiada za taki czyn? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  2. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  3. Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.