Reklama


Reklama

Legenda muzyki disco polo w powiększonym składzie! Ta zmiana nie umknęła fanom!

2020-07-27T22:09:00+02:00 Legenda muzyki disco polo w powiększonym składzie! Ta zmiana nie umknęła fanom! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/milano-porwal-scene-podczas-wakacyjnej-trasy-dwojki-w-chelmie-1595881088.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Uważni mogli na scenie z zespołem Milano zauważyć także dwóch innych artystów. Zespołowi towarzyszyła Ilona Świąder oraz Dominik Bajorek

Reklama

W niedzielę odbył się kolejny koncert z cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki, który mogliśmy śledzić podczas transmisji w TVP2.

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

Tym razem na scenie amfiteatru w Kumowej Dolinie mogliśmy usłyszeć największe hity takich gwiazd jak między innymi Thomas Anders, Zenek Martyniuk, Exaited, Classic czy Milano. Zespół z Mirosławem Trzcińskim na czele porwał scenę podczas koncertu.

Zespół wykonał dobrze znane piosenki, takie jak: „O Tobie kochana”, „Największe serce”, „Gdzie ta dziewczyna” oraz „Jasnowłosa”.  W czasie koncertu publiczność nie żałowała sobie dobrej zabawy wstając z miejsc i  świetnie się bawiąc.

Uważni mogli na scenie z zespołem Milano zauważyć także dwóch innych artystów. Zespołowi towarzyszyła Ilona Świąder znana jak Królowa Disco oraz Dominik Bajorek czyli BajorekD. Młodzi artyści świetnie się zaprezentowali.

Czy będziemy mogli zobaczyć jeszcze kiedyś Ilonę i Dominika w chórkach Zespołu Milano? My byśmy bardzo chcieli a Wy?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.