2021-11-13T07:30:00+01:00 Legenda disco polo opublikowała zdjęcie z prywatnego archiwum! Czy rozpoznajecie Sławomira Świerzyńskiego https://disco-polo.info/uploads/news/bardzo-znany-wokalistka-disco-polo-opublikowal-zdjecie-z-prywatnego-albumu-fani-zachwyceni-fotografia-slawomira-swierzynskiego-sprzed-latjpg.jpg

Legenda disco polo opublikowała zdjęcie z prywatnego archiwum! Czy rozpoznajecie Sławomira Świerzyńskiego?

Redakcja , 13 Listopad 2021  07:30
Legenda disco polo opublikowała zdjęcie z prywatnego archiwum! Czy rozpoznajecie Sławomira Świerzyńskiego?
Źródło zdjęć: facebook.com/bayer.full.9

Ten gwiazdor jest w show biznesie już 35 lat, do sieci trafiło zdjęcie z jego prywatnej kolekcji


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży muzycznej znajdzie się miejsce dla każdego pasjonata muzyki disco polo, jednak trzeba przyznać, że prawdziwy sukces gwarantuje sympatia publiczności, która przychodzi na koncerty, słucha piosenek i kupuje płyty.

Zobacz również: Piękna królowa śląskich szlagierów Teresa Werner odsłoniła zgrabne nogi i ponętny dekolt. Fani zachwyceni.

Ten gwiazdor jest w show biznesie już 35 lat, do sieci trafiło zdjęcie z jego prywatnej kolekcji. Formacja Bayer Full jest uznawana za klasyk muzyki tanecznej. Z pewnością w Polsce nie ma osoby, która nie zna takiego hitu jak „Majteczki w kropeczki”, „Cyganeczka Janeczka”, czy „Wszyscy Polacy”.

Reklama

Lidera grupy Sławomira Świerzyńskiego znają wszyscy. Publiczne występy nie są mu obce, jeszcze w latach 90., oprócz muzyki spełniał się także jako prowadzący popularnego teleturnieju emitowanego przez telewizje Polsat pod tytułem „Gospodarz, czyli złote asy Polsatu”. Trzeba przyznać, że świetność Bayer Full od 35 lat trwa do dziś, a sam lider Sławomir Świerzyński jest nazywany „Cesarzem disco polo”.

Ogromne doświadczenie sceniczne i telewizyjne zaprowadziło formację do sukcesu, czego efektem jest rzesza fanów, która śledzi każdy krok zespołu i chętnie śpiewa ich piosenki. Co więcej grupa do dziś występuje na ogromnych wydarzeniach muzycznych emitowanych przez różne stacje telewizyjne.

Reklama

Chwilę temu do sieci trafiło zdjęcie gwiazdora pochodzące z prywatnego albumu. Sławomir zaprezentował fanom siebie sprzed 40 lat, na co oni zareagowali entuzjazmem. Pojawiły się nawet takie komentarze jak: „Prawie taki sam… Pozdrawiam Sławku”. Trzeba przyznać, że gwiazdor sprawił fanom prawdziwą niespodziankę, chociaż urodziny obchodzi 15 października, to i tak w sieci pojawiło się mnóstwo życzeń i ciepłych słów.

Sławka Świerzyńskiego rozpoznalibyśmy dosłownie wszędzie, a Wy co myślicie o zdjęciu sprzed lat?

Zobacz również: Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!

Reklama
Plik Bayer Full - porównanie.jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Moja muzyka (1993)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  2. Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!
  3. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!
  4. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  5. Tajemnicze ujęcie z planu zdjęciowego gwiazdora disco polo podbija internet! Fani zachwyceni nowością od Extazy!
  6. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe hity Adama Chroli!
  7. Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!
  8. Zaskakujące zdjęcie wokalistek disco polo TOPKY! Angela i Paula szokują fantastycznym poczuciem humoru!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami