Reklama
Polecamy


Reklama

Last Minute & Cosmo - Hej Kochanie | PREMIERA

2018-01-23T20:11:00+01:00 Last Minute & Cosmo - Hej Kochanie | PREMIERA https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/last-minute-cosmo-hej-kochanie-premiera-1516571613.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Za tekst piosenki odpowiada Marek Koper, za muzykę Norbert Sztuk, a za aranżację Burkowski Wojciech

Reklama

Takie niespodzianki lubi każdy. Po kilku miesiącach od ostatniej premiery formacja Last Minute połączyła siły z grupą Cosmo i wydała nową propozycję pt. "Hej Kochanie".

Z Wielką Przyjemnością prezentujemy wspólną produkcję z Grupą: COSMO, utwór: HEJ KOCHANIE. Premiera miała miejsce w Łowiczu :) Była Moc i Mega Pozytywna Energia :) Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie :)

Za tekst piosenki odpowiada Marek Koper, za muzykę Norbert Sztuk, a za aranżację Burkowski Wojciech. Jak udało nam się dowiedzieć zespół planuje nakręcić również do tej piosenki teledysk, o którym Was poinformujemy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  2. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.