2019-11-07T07:15:00+01:00 Łączy je coś więcej niż tylko praca! Edyta Folwarska i popularna wokalistka disco polo, Paula Karpowicz! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/edyta-folwarska-i-paula-karpowicz-wielka-przyjazn-w-swiecie-disco-polo-1572882274.jpg

Łączy je coś więcej niż tylko praca! Edyta Folwarska i popularna wokalistka disco polo, Paula Karpowicz!

Redakcja , 07 Listopad 2019  07:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Łączy je coś więcej niż tylko praca! Edyta Folwarska i popularna wokalistka disco polo, Paula Karpowicz!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Dzięki wsparciu wokalistki młoda mama podjęła ważną decyzję!

Reklama

Tadeusz miał niespełna miesiąc, gdy jego mama zdecydowała się na powrót do pracy. – Wszystko jest kwestią dobrej organizacji – zapewniała wtedy Edyta Folwarska.

Zobacz również: Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.

Kolejne miesiące udowodniły, że znana prezenterka potrafi świetnie pogodzić obowiązki partnerki i mamy z wyjazdami na koncerty, wieczornymi wyjściami i realizacją nowego programu dla Polsatu.

Jest to możliwe dzięki wsparciu jej partnera, mamy i przyjaciółki – jednej z dziewcząt z popularnego zespołu „Top Girls”. – Nie chcę zostawiać małego z kimś obcym. Z Paulą znamy się już od lat i jest dla mnie jak rodzina. Cieszę się, że synek ma taką ciocię – mówi z zachwytem Edyta.

PIOSENKARKA DISCO POLO ZMOTYWOWAŁA EDYTĘ FOLWARSKĄ DO NAPISANIA POWIEŚCI! 

Jednak prezenterka ma jeszcze jeden ważny powód, by dziękować Pauli. To ona jako pierwsza uwierzyła w jej pomysł napisania książki o pewnej warszawskiej singielce. „Zbiór miłości niechcianych” bo taki nosi tytuł pierwsza z trzech książek Edyty to ulubiona pozycja Pauli. – Jako pierwsza przeczytałam powieść Edzi. Właściwie na bieżąco czytałam każdy powstający rozdział. Naprawdę wciąga – mówi Paula.

Folwarskiej najwygodniej było tworzyć w nocy, między 22 a 3 rano, gdy synek spał. Robiła sobie tylko przerwy na karmienie Tadeusza. Popularna Topka oczywiście była pierwszą recenzentką tekstu początkującej pisarki, który już jest do kupienia w księgarniach – zdradza prezenterka i dodaje: „Opinia Pauli bardzo się dla mnie liczy. Ona zawsze powie mi prawdę”.

Edyta podkreśla, że Paula znakomicie odnajduje się w roli cioci. Niewątpliwie to doświadczenie przyda się jej, gdy sama zostanie mamą, czego bardzo pragnie. – Tadeusz ją uwielbia. Paula jest jedną z nielicznych osób, której spokojnie mogę zostawić synka i się o niego nie martwię – podsumowuje.

Zobacz również: To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  2. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  3. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  4. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  5. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  6. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  7. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  8. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami