Reklama


Reklama

Kultowy przebój Marcina Millera (Boys) w nowej i zaskakującej odsłonie! Koniecznie posłuchajcie!

2019-03-07T08:00:00+01:00 Kultowy przebój Marcina Millera (Boys) w nowej i zaskakującej odsłonie! Koniecznie posłuchajcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/kultowy-przeboj-marcina-millera-boys-w-calkowicie-nowej-szacie-muzycznej-1551735094.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nie ma wątpliwości, że grupa Boys może poszczycić się ponadczasowym przebojem „Jesteś szalona”.

Reklama

Trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez Millerowej "Wolności" lub bez jego zakręconego kawałka „Jesteś szalona”, która jest dedykowana wszystkim Pannom Młodym.

Marcina Millera śmiało możemy nazwać biznesmenem. Jest nie tylko liderem kultowego zespołu Boys, autorem tekstów, ale również współtwórcą i ambasadorem marki odzieżowej Miller&Tulipan, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W minioną środę tj. 27 lutego w salonie Empik Junior w Warszawie miała miejsce premiera najbardziej wyczekiwanej przez fanów guru disco polo- książki „Jestem szalony. Marcin Miller w rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską i Łukaszem Smolarskim”. Być może to właśnie miało wpływ, iż kultowym hitem z lat 90-tych zainteresowali się Square & Puszczyk, którzy stworzyli bardzo klubową wersje do piosenki „Jesteś szalona”.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!

Remix jest dostępny w serwisie YouTube. Możliwe, że już niedługo podbije największe parkiety, a szalona na nowo zacznie królować w radiowych listach przebojów. 

Uwielbiany wokalista disco może być dumny z sukcesów, jakie ma na swoim koncie. Takowych nie brakuje. Piosenki grupy Boys cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najlepszych dj’ow, którzy najchętniej tworzą remixy do kawałków Millera.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  2. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  3. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.