Reklama


Reklama

Kultowe hity Marcina Millera. Zespół Boys w świetnej formie skradł serca zgromadzonych w Płocku!

2020-07-15T15:30:00+02:00 Kultowe hity Marcina Millera. Zespół Boys w świetnej formie skradł serca zgromadzonych w Płocku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/kultowy-hity-na-deskach-amfiteatru-zespol-boys-w-swietnej-formie-skradl-serca-zgromadzonych-w-plocku-1594587213.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinboys
Reklama


Życie gwiazd

Pandemia najwidoczniej nie dała zespołowi Boys i Marcinowi Millerowi w kość - na scenie widać było ogrom energii i uśmiechów

Reklama

Hity disco polo, które się nie starzeją są iście legendarnym elementem tego gatunku - niewielu z nas wie, że niektóre piosenki zostały wydane prawie 30 lat temu. Zapominamy o tym głównie dlatego, że pomimo upływu lat nadal goszczą na listach przebojów i porywają nas do tańca na weselach i innych imprezach.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!

Do grona nieśmiertelnych, kultowych hitów można bez wahania zaliczyć przebój formacji Boys - Szalona. Ten utwór wydany w 1997 prawdziwym szturmem przeszedł przez listy przebojów.

Piosenka od lat jest gwarancją świetnej zabawy. Tak było także w Płocku, gdzie na deskach Amfiteatru zaśpiewał go lider formacji Boys - Marcin Miller. Publiczność była zachwycona występem legendy disco polo.

Utwór "Szalona" nie był jedynym, który w Płocku wykonała formacja Boys. Zgromadzeni w Płocku i przed telewizorami odbiorcy mieli okazję usłyszeć także inne przeboje - "Wolność" oraz "Nie ma gwiazd" to piosenki, które równie mocno porwały płocką publikę do niesamowitej zabawy.

Sprawdźcie sami, jak brzmią hity formacji Boys na żywo!

Zobacz również: Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Cudowne chwile w życiu wokalisty disco polo! Artysta otrzymał wzruszający prezent!
  2. Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!
  3. Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.