O Gwiazdach

Gwiazda disco polo Kuba Urbański z Playboys ma własny helikopter?

Gwiazda disco polo Kuba Urbański z Playboys ma własny helikopter?
Dodaj nas do ulubionych w Google
Zgłoś błąd

Kuba Urbański z Playboys pokazał zdjęcia przy czarnym helikopterze z planu klipu „Ta Jedyna". Wokalista szybko sprostował, co na tych kadrach naprawdę należy do niego.

Reklama

Czarny śmigłowiec na wypielęgnowanym trawniku, biały komplet, ciemne okulary i szeroko rozłożone ręce. Zdjęcia Kuby Urbańskiego z zespołu Playboys przy maszynie z rejestracją SP-WMM rozeszły się po sieci i natychmiast uruchomiły lawinę komentarzy o tym, że lider jednej z najpopularniejszych formacji disco polo dorobił się prywatnego helikoptera i lata nim na koncerty. Sam wokalista postanowił rozprawić się z tymi domysłami i wyłożył kulisy sesji bez owijania w bawełnę.

Helikopter na zdjęciach Kuby Urbańskiego z Playboys

Maszyna, przy której pozuje wokalista, pojawiła się na planie zdjęciowym teledysku Ta Jedyna", nagranego wspólnie z Wiktorią Niekało. Śmigłowiec nie należy do artysty.

Reklama

Helikopter był wynajęty, podobnie jak miejsce niedaleko Radomia - powiedział w dla echodnia.eu

Urbański dodał, że sam przelot trwał krótko i został zrealizowany wyłącznie na potrzeby nagrania klipu. Przy okazji sprostował jeszcze jedną rzecz, która rozpaliła internautów. Okazała posiadłość widoczna z lotu ptaka w teledysku nie jest jego domem, to również wynajęty na zdjęcia budynek.

Jak Playboys podróżują na koncerty

Lider Playboys wprost stwierdził, że latanie śmigłowcem po trasie koncertowej nie ma w przypadku jego zespołu żadnego sensu. Skład liczy trzy osoby, a do tego dochodzi ogromna ilość sprzętu potrzebnego na występach, która do małego helikoptera zwyczajnie się nie zmieści. Muzycy jeżdżą klasycznie, samochodem.

Reklama

Ta sama formacja robi zresztą wszystko po swojemu również na scenie. Playboys grają na koncertach na własnych instrumentach, co w disco polo wciąż nie jest standardem.

„Ta Jedyna" Playboys i Wiktorii Niekało z milionem wyświetleń

Klip, przy którym powstały głośne kadry ze śmigłowcem, okazał się jednym z największych strzałów tego lata. Premiera odbyła się 25 czerwca 2026 roku o godzinie 17:00, a milion wyświetleń na YouTube utwór „Ta Jedyna" zebrał w nieco ponad dziesięć dni. Piosenka dotarła do drugiego miejsca listy „Na czasie" i stała się viralem na TikToku. Obecnie licznik pokazuje ponad 2 miliony.

Reklama

Tekst i muzykę napisali Jakub Urbański oraz Wiktoria Niekało, za aranżację odpowiada Adrian Grzybowski, a za wokale, miks i mastering Kamil Kwiatkowski. Udział influencerki nie ograniczył się więc do samego wokalu, bo współtworzyła numer od podstaw.

W teledysku poza helikopterem pojawiają się sportowe samochody i plenery nagrane pod Radomiem. Zespół nie zwalnia też tempa na scenie. Tylko w pierwszy lipcowy weekend Playboys zagrali sześć koncertów, a sezon zamknie występ 19 września.

Playboys to trio z Radomia, które w 2026 roku obchodzi trzynaste urodziny. Tworzą je Jakub Urbański, Kuba Kusiński i Przemek Kordziński, a na koncie mają platynowe i złote płyty przyznane przez Związek Producentów Audio Wideo. Publiczność kojarzy ich głównie z przebojów „Lejde" i „Majóweczka".

Sprawdź w serwisie disco-polo.info, co jeszcze zapowiadają Playboys na końcówkę sezonu.

Galeria zdjęć
Oglądaj
Zobacz teledysk "PLAYBOYS & WIKTORIA NIEKAŁO - TA JEDYNA"
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz TOP 20 disco polo
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku. Publikuje również wybranie artykuły na Onet.pl oraz WP.pl
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Udostępnij:
Playboys
Playboys Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Playboys