2014-11-12T15:30:00+01:00 Królów jest wielu, Cesarz tylko jeden Królami disco polo określano i próbowało się mianować wielu wykonawców. Tymczasem na miano cesarza zasłużył tylko jeden – Sławomir Świerzyński.    „Tego https://disco-polo.info/uploads/news/2014/11/okladka_bayer_net-001.jpg Disco-Polo.info

Królów jest wielu, Cesarz tylko jeden


Królami disco polo określano i próbowało się mianować wielu wykonawców. Tymczasem na miano cesarza zasłużył tylko jeden – Sławomir Świerzyński.    „Tego co przeżył wystarczyłoby na kilka biografii. Sławomir Świerzyński pierwszy raz na w...

Autor: Adam Begier, 12 Listopad 2014  15:30
Źródło zdjęć:
Królów jest wielu, Cesarz tylko jeden
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Klaudia Zielińska skradła SHOW w Londynie. Gwiazda zaśpiewała akustyczną wersję wielkiego hitu "Silniejsza" | VIDEO
 2. Brathanki i Power Play – Gwiazdami Tegorocznych Dni Chorzel!
 3. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
Reklama

Królami disco polo określano i próbowało się mianować wielu wykonawców. Tymczasem na miano cesarza zasłużył tylko jeden – Sławomir Świerzyński. 

 

„Tego co przeżył wystarczyłoby na kilka biografii. Sławomir Świerzyński pierwszy raz na weselu zagrał, gdy miał 13 lat. Ale zanim został Cesarzem Disco Polo był nauczycielem, stroił pianina i prowadził dyskotekę. To tam, przy barze, Świerzyński poznał wszystkich ważnych polityków PSL… a chwilę później jego biznes z hukiem splajtował. Założył więc zespół – Bayer Full. Czy jest człowiekiem bogatym? Owszem – ma dwór i jacht. Za sukces zapłacił wysoką cenę. Porwano mu syna. Dziś Bayer Full jest najbardziej rozpoznawalnym zespołem w Polsce. Ale dla Świerzyńskiego to za mało. Ruszył na podbój Chin. Teraz chce zagrać na noworocznej gali w Pekinie dla miliardowej publiczności. Wystarczy przeczytać tę książkę, żeby mieć pewność, że mu się to uda!” – czytamy w materiałach promocyjnych i chyba jest to doskonała zachęta do lektury na długie jesienno-zimowe wieczory, choć fani zapewne przeczytają ją jednym tchem. Może być też interesująca dla tych, którzy nie są jego sympatykami, ale są dociekliwi i zadają sobie pytanie „jak mu się to wszystko udało?”

Do książki dołączona jest też płyta zawierająca nie tylko przeboje Bayer Full, ale piosenki, które są dla Sławomira Świerzyńskiego bliskie sercu i obrazują jego zróżnicowany repertuar. Są również premierowe nagrania.

Książka zbiegła się również z 30-leciem pracy artystycznej Sławka Świerzyńskiego oraz istnieniem zespołu Bayer Full. Planowana jest też oficjalna premiera książki, o której poinformujemy. Wkrótce też zorganizujemy konkurs, w której będziecie mogli wygrać „Cesarza disco polo”.

okladka_bayer_net

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Legendarna noc z zespołem Venus: Mega koncert disco polo w Lelisie!
 2. Nowość w Disco Polo: Non Stop - "Ukradłaś mi serce"!
 3. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
 4. Gwiazda disco polo Justyna Lubas zaśpiewała na własnym weselu! Co za występ! Zobacz, jak Panna Młoda skradła show! VIDEO
 5. "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności
 6. Najlepsi w branży?! Grupa Classic i MEGA PREMIERA: "Dla ciebie mój świat"! To nowy HIT 2024?!
 7. Co za zmiana! Angelika Żmijewska Topky zaskoczyła zmianą wizerunku! Co się stało z długimi włosami znanej gwiazdy disco polo?!
 8. Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie