2021-10-02T18:17:00+02:00 Krok od wielkiej tragedii Sławomira! Gwiazdor rock polo zaliczył bolesny upadek! Zobaczcie VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/bolesny-upadek-slawomira-mogl-zakonczyc-sie-tragicznie-fani-gwiazdora-rock-polo-wstrzymali-oddechpng.png

Krok od wielkiej tragedii Sławomira! Gwiazdor rock polo zaliczył bolesny upadek! Zobaczcie VIDEO

Redakcja , 02 Październik 2021  18:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Krok od wielkiej tragedii Sławomira! Gwiazdor rock polo zaliczył bolesny upadek! Zobaczcie VIDEO
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Mrożące krew w żyłach wideo trafiło do sieci! Gwiazdor rock polo zaliczył bolesny upadek

Reklama

W sieci pojawiło się mrożące krew w żyłach wideo, którego bohaterem jest słynny wokalista!

Zobacz również: Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021

Mówi się, że wypadki chodzą po ludziach. Czasami wystarczy chwila nieuwagi i kłopot gotowy. Na własnej skórze przekonał się o tym znany gwiazdor rock-polo, który zaliczył naprawdę bolesną przygodę!

Sławomir to uwielbiany gwiazdor polskiej piosenki, który do serc fanów trafił takimi hitami jak: ”Miłość w Zakopanem”, “Będę z nią”, czy “Megiera”. Artysta rock-polo sukcesywnie wypuszcza do sieci kolejne single, które błyskawicznie zdobywają sympatię słuchaczy.

Reklama

“Pięć minut” Sławomira trwa już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, by miało się skończyć. Gwiazdor wszystkiego czego dotknie, błyskawicznie zamienia w złoto. To niebywale zdolny artysta, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!

Okazuje się jednak, że dobra passa nie trwa wiecznie! Sławomir zaliczył naprawdę bolesny upadek, z którego długo nie mógł się podnieść! Fani wstrzymali oddech! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Reklama

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas realizacji programu “Śląska Karuzela”, którego Sławomir i Kajra sa gospodarzami. Popularne małżeństwo spokojnie schodziło, ze schodów, aż tu nagle rozległ się ogromny huk! To gwiazdor rock-polo poślizgnął się w nowych butach i runął prosto w dół!

Na szczęście cała sytuacja skończyła się na kilku siniakach i strachu. Biedny Sławomir. Teraz już wie co to znaczy, gdy “Boli d...pa”!

Zobacz również: Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: SŁAWOMIR - BOLI D*PA
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  2. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  3. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  5. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  6. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  7. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  8. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami