2023-03-17T06:30:00+01:00 Kordian oburzony! Znany wokalista disco polo w obronie hejtu na papieża Jana Pawła II "to zatrważając Muzyk disco polo jest zatrwożony postępowaniem osób, które w haniebny sposób atakują śp. Papieża. https://disco-polo.info/uploads/news/znany-wokalista-w-obronie-hejtu-na-papieza-jana-pawla-ii-kordian-z-waznym-oswiadczeniemjpg.jpg

Kordian oburzony! Znany wokalista disco polo w obronie hejtu na papieża Jana Pawła II "to zatrważająco smutne i niegodziwe"!

Autor: Adam Begier , 17 Marzec 2023  06:30
Kordian oburzony! Znany wokalista disco polo w obronie hejtu na papieża Jana Pawła II
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Muzyk disco polo jest zatrwożony postępowaniem osób, które w haniebny sposób atakują śp. Papieża.Reklama

  Reklama

  Jan Paweł II – pierwszy papież Polak. Jego śmierć 2 kwietnia 2005 roku wstrząsnęła zarówno całą Polską jak i światem. Koronowany i ogłoszony świętym. Od jego śmierci mija w tym roku 18 lat, a pamięć nie ginie. Od niedawna cały Internet i media żyją zdarzeniem związanym z papieżem. Na początku marca w stacja TVN24 wyemitowała kontrowersyjny reportaż pt. „Franciszkańska 3” przedstawiającego papieża w złym świetle, a mianowicie – twórcy reportażu pokazali, że Karol Wojtyła rzekomo wiedział o wykorzystywaniu seksualnym w kościołach przez księży i je ukrywał, zanim jeszcze został papieżem.

  Zobacz również: "Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze!

  Materiał wywołał sporo kontrowersji i dyskusji. Swoje zdanie na temat całej sytuacji postanowił wyrazić muzyk, Kordian, który – jak sam podkreśla – jest głęboko wierzącą osobą i nie utożsamia się z tym co się obecnie wyprawia w kwestii szkalowania Jana Pawła II.

  KORDIAN W OBRONIE PAPIEŻA POLAKA

  Na swoim Facebooku Kordian opublikował obszerny wpis, w którym porusza ważne kwestie takie jak „Do czego zmierza świat i społeczeństwo”. Muzyk jest zatrwożony postępowaniem osób, które w haniebny sposób atakują śp. Papieża.

  Reklama

  Jak zauważa piosenkarz w swoim wpisie, Jan Paweł II nauczał i był osobą godną naśladowania. Podkreśla również, że jego pontyfikat przyczynił się do obalenia komunizmu oraz pełnej demokracji w Europie Środkowo-Wschodniej czy pojednania między religijnego.

  Ponadto, Kordian zaznacza, że Karol Wojtyła znał aż siedem języków obcych. Obecna sytuacja, w której pamięć o Papieżu została zbezczeszczona wywołała w Kordianie smutek i niedowierzanie w polskie społeczeństwo.

  SPECJALNY UTWÓR POŚWIĘCONY PAPIEŻOWI

  W 2020 roku Kordian nagrał wyjątkowy, specjalny utwór poświęcony pamięci śp. Jana Pawła II zatytułowany „Góralu, Ojcze Święty nasz”. Przepiękna, wzruszająca, chwytająca za serce piosenkę wyświetlono już ponad 1,2 mln razy co może oznaczać, że dla wielu ludzi Papież był wzorem do naśladowania, a obecna sytuacja, w której zostaje on szkalowany ukazuje tylko, że ludzie są pełni złości i nienawiści, nie znając prawdy.

  Cały wpis Kordiana można przeczytać na jego fanpage’u. Podzielcie się opiniami, jakie jest Wasze zdanie na temat ataku na Karola Wojtyłę.

  Reklama

  Kordian - GÓRALECZKA JAK ZE SNU

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Milionowy sukces na YouTube! Czy 'Ogień' Focusa i Blondi to najlepszy duet disco polo?
  2. Obejrzyj hitowe nagranie 'Musisz się starać'! Na scenie Defis i MiłyPan! | VIDEO
  3. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  4. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO
  5. "Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze!
  6. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  7. PILNE! Dramatyczne chwile: Darius von Prais na pokładzie tonącego promu! Nie ma z nim kontaktu!
  8. Disco Weekend z Blondi powraca - Edyta Folwarska i Skolim zapraszają na wiosenny odcinek | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie