2023-05-26T21:54:00+02:00 Kordian i Mateusz Mijal: Połączenie mocy w wyjątkowym duecie! To będzie współpraca roku?! Kordian i Mateusz Mijal połączą siły w wyjątkowym duetowym projekcie! Ta niezwykła kombinacja talentów obiecuje niezapomniane doznania muzyczne. Czekamy na premierę tego sp https://disco-polo.info/uploads/news/kordian-i-mateusz-mijal-polaczenie-mocy-w-wyjatkowym-dueciejpg.jpg Disco-Polo.info

Kordian i Mateusz Mijal: Połączenie mocy w wyjątkowym duecie! To będzie współpraca roku?!


Kordian i Mateusz Mijal połączą siły w wyjątkowym duetowym projekcie! Ta niezwykła kombinacja talentów obiecuje niezapomniane doznania muzyczne. Czekamy na premierę tego spektakularnego duetu!

Autor: Adam Begier, 26 Maj 2023  21:54
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kordian i Mateusz Mijal: Połączenie mocy w wyjątkowym duecie! To będzie współpraca roku?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
 2. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
 3. "Żyjemy Tylko Raz" - nowy hit disco polo od Juniora! Premiera

  Długo oczekiwana współpraca w świecie polskiej muzyki już niedługo stanie się rzeczywistością! Kordian, czyli nie kto inny jak utalentowany Wacław Cieślik, znany góral disco polo, połączy siły z niezwykle popularnym Mateuszem Mijalem. Ta niezwykła kombinacja może okazać się najbardziej spektakularnym duetem roku!

  Kordian - król góralskiego disco polo

  Kordian, czyli artystyczne alter ego Wacława Cieślika, zdobył ogromną popularność w polskim świecie disco polo. Jego charakterystyczny styl łączący elementy muzyki góralskiej z energetycznymi brzmieniami disco polo zyskał szerokie uznanie wśród fanów. Przeboje takie jak "Dziewczyna z gór" czy "Oczy czarne oczy" podbiły serca całej Polski, stając się hymnami imprezowych zabaw.

  Mateusz Mijal - Ikona Polskiej Muzyki

  Mateusz Mijal to kolejna znana postać w polskiej muzyce, cieszący się ogromną popularnością. Jego niezapomniane przeboje, takie jak "No powiedz jak", "Góraleczka" i "To jest tylko sen", zapewniły mu miejsce w panteonie polskich gwiazd. Jego wyjątkowy wokal, pełen emocji i charyzmy, wzbudza zachwyt u słuchaczy i przyciąga uwagę nawet najbardziej wymagających melomanów.

  Spektakularna zapowiedź duetu - Kordian & Mateusz Mijal

  Cała Polska niecierpliwie oczekiwała na informację o wspólnym projekcie Kordiana i Mateusza Mijala, a ostatecznie ich oczekiwania zostały spełnione. Obaj artyści postanowili podzielić się tą radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Udostępniony filmik pokazuje ich obu w studiu u cenionego producenta Bartka Bocheńskiego, gdzie wspólnie pracują nad nowym utworem.

  Choć szczegóły dotyczące utworu są jeszcze utajnione, to atmosfera panująca podczas sesji nagraniowej wróży tylko najlepsze. Obaj artyści są znani ze swojego profesjonalizmu i wyjątkowej charyzmy, co z pewnością przyniesie niesamowity efekt w ich wspólnym dziele. Czekając na premierę, fani nie mogą powstrzymać swojego entuzjazmu, a media już teraz okrzyknęły ten duet jednym z najważniejszych wydarzeń w historii polskiej muzyki.

  Niepowtarzalne połączenie talentów

  Kordian i Mateusz Mijal, obdarzeni niezwykłym talentem i charyzmą, łączą swoje siły, tworząc niepowtarzalne połączenie muzyczne. Oba style artystów, od energetycznego disco polo po emocjonalne brzmienia Mijala, obiecują niezapomniane doznania dla słuchaczy. Kreatywność i pasja, które wybuchają podczas pracy w studio, przeniosą się na utwór, który zapewne będzie szturmem podbijał listy przebojów i serca fanów.

  Premiera tego wyjątkowego duetu zbliża się wielkimi krokami, a wszyscy z niecierpliwością wyczekują pierwszych dźwięków ich wspólnego dzieła. Biorąc pod uwagę indywidualne sukcesy obu artystów, nie można się oprzeć wrażeniu, że połączenie tych dwóch potęg muzycznych może przynieść absolutny hit. Czy Kordian i Mateusz Mijal stworzą duet roku? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem!


  Kordian - TAK TO TY

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
  2. Zenon Martyniuk zamknął wszystkim krytykom usta? Zaśpiewał acapella WIELKI hit! | VIDEO
  3. SUV-y w Tarapatach: Nadchodzą Nowe Opłaty w 2025 - Sprawdź, Ile Zapłacisz
  4. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
  5. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  6. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon
  7. Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!
  8. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie