Reklama
Polecamy


Reklama

Koncerty disco polo wracają! To już pewne?!

2020-06-09T11:30:00+02:00 Koncerty disco polo wracają! To już pewne?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/koncert-disco-polo-wracaja-to-juz-pewne-1591043568.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

W sieci pojawił się kolejny post, który już nawet nie jest ani sugestią, ani marzeniem.Jest jasnym stwierdzeniem, że od lipca znowu zobaczymy się

Reklama

Tęsknota za występami disco polo, urosła już do największych rozmiarów. Oklaski, okrzyki, bisy, głośne śpiewy - te zjawiska jawiące się pod taneczną sceną, to od połowy marca, jedynie śmiałe marzenie, które niestety, nie chce się spełnić.

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

Od kilku dni jednak pojawiają się pojedyncze informacje, które przybliżają nas coraz bardziej do odpalenia koncertowej bomby. Najbardziej optymistyczne są oczywiście wesela, na których może pojawić się nawet 150 osób, bez popularnych maseczek.

W sieci pojawił się kolejny post, który już nawet nie jest ani sugestią, ani marzeniem. Jest jasnym stwierdzeniem, że od lipca znowu zobaczymy się z artystami disco polo, podczas występów na żywo.

Bartek Padyasek, lider formacji D-Bomb wrzucił zdjęcie, które podpisał bardzo obiecującą treścią: „Ryjek się cieszy bo od lipca koncerty wracają. Politycy mogą to my też będziemy się z Wami spotykać bo „Wszyscy Polacy to jedna rodzina””. Nie wiemy jednak, czy pojawi się faktyczne pozwolenie na imprezy plenerowe, czy gwiazdor planuje pójść drogą przedstawicieli sceny politycznej i zbierać tłumy nie do końca zgodnie z rozporządzeniem.

Mamy jednak nadzieję, że dojdzie do swobodnych spotkań artystów z fanami i nie będzie z tego powodu żadnych problemów. Na pewno chciałoby się, by wpis Bartka był proroczy i byśmy bez żadnych ograniczeń mogli spotkać się w lipcu na taneczno - muzycznym wydarzeniu w rytmie disco polo.

Zobacz również: Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.