Reklama


Reklama

Koncerty disco polo wracają! To już pewne?!

2020-06-09T11:30:00+02:00 Koncerty disco polo wracają! To już pewne?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/koncert-disco-polo-wracaja-to-juz-pewne-1591043568.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

W sieci pojawił się kolejny post, który już nawet nie jest ani sugestią, ani marzeniem.Jest jasnym stwierdzeniem, że od lipca znowu zobaczymy się

Reklama

Tęsknota za występami disco polo, urosła już do największych rozmiarów. Oklaski, okrzyki, bisy, głośne śpiewy - te zjawiska jawiące się pod taneczną sceną, to od połowy marca, jedynie śmiałe marzenie, które niestety, nie chce się spełnić.

Zobacz również: Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!

Od kilku dni jednak pojawiają się pojedyncze informacje, które przybliżają nas coraz bardziej do odpalenia koncertowej bomby. Najbardziej optymistyczne są oczywiście wesela, na których może pojawić się nawet 150 osób, bez popularnych maseczek.

W sieci pojawił się kolejny post, który już nawet nie jest ani sugestią, ani marzeniem. Jest jasnym stwierdzeniem, że od lipca znowu zobaczymy się z artystami disco polo, podczas występów na żywo.

Bartek Padyasek, lider formacji D-Bomb wrzucił zdjęcie, które podpisał bardzo obiecującą treścią: „Ryjek się cieszy bo od lipca koncerty wracają. Politycy mogą to my też będziemy się z Wami spotykać bo „Wszyscy Polacy to jedna rodzina””. Nie wiemy jednak, czy pojawi się faktyczne pozwolenie na imprezy plenerowe, czy gwiazdor planuje pójść drogą przedstawicieli sceny politycznej i zbierać tłumy nie do końca zgodnie z rozporządzeniem.

Mamy jednak nadzieję, że dojdzie do swobodnych spotkań artystów z fanami i nie będzie z tego powodu żadnych problemów. Na pewno chciałoby się, by wpis Bartka był proroczy i byśmy bez żadnych ograniczeń mogli spotkać się w lipcu na taneczno - muzycznym wydarzeniu w rytmie disco polo.

Zobacz również: Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  2. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  3. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.