2018-12-25T00:15:00+01:00 Koncertowy kryzys wokalistki disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/koncertowy-kryzys-wokalistki-disco-polo-1545231181.jpg

Koncertowy kryzys wokalistki disco polo!

Redakcja , 25 Grudzień 2018  00:15
Koncertowy kryzys wokalistki disco polo!
Źródło zdjęć: Instagram - Etna Music
Reklama

Czekała ją kilkugodzinna podróż, gdy poczuła, że coś jest nie tak...

Reklama

Nawet najjaśniejsze gwiazdy disco polo nie mogą sobie pozwolić na wylegiwanie się w łóżku do południa. Etna wstaje przed godziną siódmą rano. – Jestem odpowiedzialną mamą i zanim zawiozę syna do szkoły, dbam, by zjadł pożywne śniadanie. Sama dzień zaczynam od przygotowania soku ze świeżych warzyw i owoców, najczęściej z marchwi, jabłka i jarmużu – opowiada nam Etna. Kiedy towarzyszyliśmy jej z aparatem, akurat pakowała walizki i szykowała się do wyjazdu. – Zaproszono mnie do Działoszyna, bym jako jeden z jurorów, oceniała uczestników Ogólnopolskiego Festiwalu Talentów Muzyki Tanecznej „New Music Star” – mówi piosenkarka.

Zobacz również: Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!

Dochód z imprezy miał zostać przekazany na leczenie i rehabilitację dzieci. Gwiazda już niemal wsiadała do auta, gdy nagle poczuła, że jest rozpalona i łamie ją w kościach. – To były pierwsze objawy grypy. Na wszelki wypadek dorzuciłam do bagażu inhalator i mimo wszystko wyruszyłam w drogę – dodaje artystka. Do Działoszyna Etna dotarła około godziny 17. Usiadła w jury obok m.in. Andre i Marioo. I chociaż w czasie oglądania występów młodych talentów nie czuła się najlepiej, nie dała nic po sobie poznać. Zaśpiewała nawet przed publicznością piosenkę, choć marzyła tylko o tym, żeby położyć się do łóżka. 

Gdy wróciła do hotelu i napiła się zielonej herbaty, którą tego dnia podarował jej wielki fan Damian, od razu poczuła się lepiej. Takie dowody sympatii każdego postawiłyby na nogi!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!
  2. Zaskakująca kolaboracja w branży disco polo! Czy ta piosenka stanie się hitem?!
  3. Gwiazda disco polo zachwyciła wyglądem! Jej stroje są inspiracją dla wielu kobiet!
  4. Ta NOWOŚĆ disco polo podbije weselne parkiety?! Fani Kordiana nie mają wątpliwości! Posłuchajcie piosenki!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama