Reklama


Reklama

Kocha go cała Polska! Marcin Miller (Boys) udowodnił coś wyjątkowego! Będziecie w szoku!

2019-07-21T18:32:00+02:00 Kocha go cała Polska! Marcin Miller (Boys) udowodnił coś wyjątkowego! Będziecie w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/kocha-go-cala-polska-marcin-miller-boys-udowodnil-cos-wyjatkowego-bedziecie-w-szoku-1563716357.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Podczas jednego z koncertów Marcin Miller z zespołem Boys dowiódł coś, do czego nadal wielu Polaków nie potrafi się przyznać.

Reklama

Nikt nie słucha, a wszyscy znają! Czyli fenomen muzyki disco polo. Polakom nadal ciężko jest się przyznać, że słuchają i co więcej, lubią bawić się do utworów z nurtu disco polo, a szczególnie w rytm przebojów Marcina Millera z grupy Boys.

Zobacz również: Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!

Jednakże dość trudno jest sobie wyobrazić udaną imprezę bez tej muzyki. Niedawno na Facebooku pojawiło się nagranie z koncertu zespołu Boys, który rozłożył swoim ponadczasowym hitem publiczność na łopatki. Marcin Miller pokazał wielką klasę.

Nie ma chyba osoby, która przynajmniej raz nie słyszałaby piosenki z lat 90-tych pod tytułem „Jesteś szalona”.

Ten utwór zna dosłownie każdy. Nie tylko Ci, którzy słuchają disco polo i są wiernymi fanami. „Jesteś szalona” jest także doskonale znana przeciwnikom tego gatunku muzycznego.

Bo nawet ludzie, którzy na co dzień nie lubią disco polo, to najlepiej bawią się na uroczystościach, gdzie dj zapodaje muzykę taneczną. Minie jeszcze trochę czasu, aż ludzie przestaną zapierać się, że nie słuchają disco polo.

Wideo nie kłamie! Gdy Boys wychodzi na scenę i zaczyna śpiewać, to trzeba przyznać, że publiczność zagłusza samego Marcina Millera swoim zsynchronizowanym wokalem.

Zobacz również: Dramatyczny widok! Gwiazda disco polo z bandażem na głowie!!

Wyobrażacie sobie świat bez disco polo i bez Marcina Millera?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!
  2. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!
  3. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.