Reklama
Polecamy


Reklama

Kluby zacierają ręce – remix utworu B-QLL już dostępny!

2018-02-07T17:00:00+01:00 Kluby zacierają ręce – remix utworu B-QLL już dostępny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/kluby-zacieraja-rece-remix-utworu-b-qll-juz-dostepny-1517781553.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

„Sztossss” – tak opisują produkcję słuchacze. Posłuchajcie sami!

Reklama

O sukcesie utworu „Tak, tak żono moja” pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś przyszedł czas na kolejną nowinkę w tym temacie! Informacja dotyczy remixu wykonanego przez Tr!Fle & LOOP.

Propozycja została w niesamowity sposób przekształcona na styl klubowy, co słuchaczom powinno przypaść do gustu! My w redakcji słuchaliśmy kilka razy, zachęcamy więc Was do sprawdzenia tej wersji. Dajcie głośniej! Czekamy w komentarzach na Wasze opinie.

Czy remix jest lepszy od oryginału?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo pozuje w stroju kąpielowym. Nie można oderwać wzroku.
  2. Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!
  3. Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.