Reklama


Reklama

Nowy trend w disco polo! Pokochała go rzesza Polaków!

2019-10-18T15:30:00+02:00 Nowy trend w disco polo! Pokochała go rzesza Polaków! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/formacja-b-qll-rozruszala-cala-polske-to-jest-nowy-trend-w-polsce-1571312669.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Coraz więcej osób poddaje się nowemu trendowi w disco polo! Był tańczący mężczyzna z piłą, a także pan na drabinie. Przyszedł czas na dwóch panów

Reklama

Takiego odzewu nikt się nie spodziewał. Tak niewiele potrzeba, aby nakłonić społeczeństwo do aktywności fizycznej. Wystarczy powiedzieć „wchodzę w nią” i wszyscy wiedzą, o co chodzi.

Zobacz również: Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"

W ostatnim czasie zespół B-Qll wiedzie prym wraz ze swoim ponadczasowym utworem zatytułowanym „Zabawa”. Piosenka okazała się strzałem w dziesiątkę. Być może jest to zasługa weekendowego klimatu, ale jak wiadomo, aby się bawić, wcale nie trzeba czekać do soboty.

Każdy dzień tygodnia może być jak ten szósty, najbardziej wyczekiwany. Jednakże sukces najnowszej piosenki zespołu B-Qll jest nieco głębszy niżby się mogło wydawać. Sekret tkwi w magicznym ruchu, który pokochała cała Polska! Raz, dwa, trzy, cztery i jedziemy. Lewa ręka, prawa noga.

Pozornie jest to banalny krok, jednakże w tańcu wychodzi zupełnie inaczej. Polacy oszaleli na jego punkcie. Nie ma bardziej powszechnego ruchu, który wprawiłby społeczeństwo w aż takie szaleństwo.

NOWY TREND W MUZYCE DISCO POLO!

Fani tańczą dosłownie wszędzie i ze wszystkim. Był tańczący mężczyzna z piłą, a także pan na drabinie. Przyszedł czas na dwóch panów, którzy rozkręcili domówkę do piosenki B-Qll pt. „Zabawa”. Oczywiście nie zabrakło ruchu ujętego w teledysku.

Zobacz również: Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!

Jak wam się podoba? Trzeba przyznać, że panowie spisali się w 100%!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!
  2. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  3. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.