2023-09-10T18:14:00+02:00 Kizo słynny polski raper zaśpiewał jeden z największych hitów disco polo zespołu Weekend pt. "Za ka Kizo zaśpiewał hit disco polo dzięki sztucznej inteligencji. Nagranie zdobywa popularność w sieci, mieszając światy rapu i disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/kizo-slynny-polski-raper-zaspiewal-jeden-z-najwiekszych-hitow-disco-polo-zespolu-weekend-pt-za-kazda-chwile-z-tobajpg.jpg Disco-Polo.info

Kizo słynny polski raper zaśpiewał jeden z największych hitów disco polo zespołu Weekend pt. "Za każdą chwilę z Tobą"


Kizo zaśpiewał hit disco polo dzięki sztucznej inteligencji. Nagranie zdobywa popularność w sieci, mieszając światy rapu i disco polo.

Autor: Adam Begier, 10 Wrzesień 2023  18:14
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kizo słynny polski raper zaśpiewał jeden z największych hitów disco polo zespołu Weekend pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
 2. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
 3. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
Reklama

  W świecie muzyki nie brakuje niespodzianek i nieoczekiwanych kolaboracji. Czy jednak moglibyśmy się spodziewać, że jednym z najbardziej znanych polskich raperów, Kizo, zaśpiewałby hit Weekendu "Za każdą chwilę z Tobą"? Okazuje się, że technologia poszła krok dalej i dała nam odpowiedź na to pytanie!

  Wirtualny Kizo śpiewa disco polo

  Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, które zdobywa coraz większą popularność. Możemy na nim usłyszeć charakterystyczny głos Kizo, który interpretuje jeden z największych hitów disco polo. Wielu fanów, zarówno rapu, jak i disco polo, początkowo myślało, że to żart, ewentualnie jakiś nietypowy projekt artystyczny. Jak się jednak okazuje, za wszystkim stoi sztuczna inteligencja.

  Gdzie prawda, a gdzie technologia?

  Chociaż nagranie brzmi niezwykle realistycznie, to jednak nie jest dziełem samego Kizo. Sztuczna inteligencja wygenerowała głos rapera, dopasowując go do rytmu i melodii kultowego kawałka disco polo. Dziś technologia pozwala na generowanie tak przekonujących nagrań, że trudno odróżnić je od prawdziwych.

  Reakcje w sieci

  Nie trzeba dodawać, że Internet zareagował na to odkrycie z mieszanymi uczuciami. Wiele osób podziwia kreatywność twórców takich technologii, inni są zaskoczeni, a jeszcze inni zaniepokojeni. Część fanów Kizo początkowo czuła się oszukana, myśląc, że to faktycznie ich ulubiony artysta postanowił nagrać coś nowego w zupełnie innym stylu.

  Wykorzystanie głosu artysty w takim kontekście rodzi wiele pytań. Czy jest to etyczne? Jakie mogą być konsekwencje takich działań dla samego artysty oraz dla jego fanów? To tylko kilka z nich.

  Niewątpliwie żyjemy w czasach, kiedy technologia staje się coraz bardziej zaawansowana, co otwiera przed nami nieskończoność możliwości. Jednak musimy pamiętać, że odpowiedzialność za jej użycie spoczywa na nas.

  Zachęcamy do obejrzenia

  Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego zaskakującego nagrania, zapraszamy na naszą stronę! Oceńcie sami, jak przekonująco brzmi wirtualny Kizo w rytmach disco polo.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Kinga Zawodnik nagrywa nowy klip! Podbija świat disco polo?
  2. Gorąca premiera Disco Polo: Freaky Boys & Blondi w utworze "Daj Mi Tylko Noc"
  3. Zapomniany hit DBomb powraca! "Zielony kapelusz" w nowym teledysku zaskoczy Cię
  4. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  5. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
  6. Nowość od Alvaryo! "Ostatnie spotkanie" już niebawem!
  7. Gwiazdy Disco Polo rozgrzały Polonia Music Festival w Niemczech! Zobaczcie występ Zenona Martyniuka! | VIDEO
  8. "Nocy Mało" w nowej odsłonie – Klubowy Hit zespołu Masters podbija już sieć| PREMIERA

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie