Reklama
Polecamy


Reklama

Kamil Grosicki witany w Manchesterze w rytm disco polo

2017-02-02T11:44:38+01:00 Kamil Grosicki witany w Manchesterze w rytm disco polo https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Kamil-Grosicki-witany-w-Manchesterze-w-rytm-disco-polo.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Kamil Grosicki, czyli człowiek, który przyczynił się do jeszcze większego zainteresowania muzyką disco polo zmienił klubowe barwy. Przeniósł się z Francji do Anglii. Wczoraj tj. 1 lutego w Manchesterze odbywał się mecz jego nowej drużyny, czyli Hu...

Reklama

Kamil Grosicki, czyli człowiek, który przyczynił się do jeszcze większego zainteresowania muzyką disco polo zmienił klubowe barwy. Przeniósł się z Francji do Anglii. Wczoraj tj. 1 lutego w Manchesterze odbywał się mecz jego nowej drużyny, czyli Hull City.

 

Polscy kibice zgromadzeni na Old Trafford rozpoznali naszego reprezentanta i przywitali go jednym z największych hitów disco polo. Była to piosenka króla disco, czyli Zenona Martyniuka pt. „Przez twe oczy zielone”.

 

O tym faktcie Kamil poinformował w wywiadzie dla telewizji Canal Plus.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.