2022-11-18T07:00:00+01:00 Kamil Chludziński Extazy z kontem powiększonym o 6 milionów! Niezła suma wpadła gwieździe disco polo Artysta disco polo stanie się największą gwiazdą disco polo w Polsce i przebije Zenka Martyniuka i Marcina Millera? https://disco-polo.info/uploads/news/kamil-chludzinski-extazy-z-kontem-powiekszonym-o-6-milionow-niezla-suma-wpadla-gwiezdzie-disco-polojpg.jpg

Kamil Chludziński Extazy z kontem powiększonym o 6 milionów! Niezła suma wpadła gwieździe disco polo

Autor: Adam Begier , 18 Listopad 2022  07:00
Kamil Chludziński Extazy z kontem powiększonym o 6 milionów! Niezła suma wpadła gwieździe disco polo
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Artysta disco polo stanie się największą gwiazdą disco polo w Polsce i przebije Zenka Martyniuka i Marcina Millera?Reklama

  Reklama

  Osiągnąć sukces w disco polo nie jest łatwo. Ogromna konkurencja powoduje, że trzeba się wyróżniać na tle innych artystów. Do grupy osób, która stara się zawsze wyróżnić należy Kamil Chludziński z formacji Extazy! Ostatnio na jego koncie pojawiło się 6 milionów!

  Zobacz również: Andre i Chilli: Cudowna ballada, która podbiła serca milionów Polaków – Sukces w świecie disco polo

  Kamil Chludziński - Extazy kim jest?

  Kamil Chludziński założył zespół Extazy w 2009 roku. Od ponad 11 lat z roku na rok powiększa grono swoich fanów. Obecnie należy do czołówki sceny disco polo. Jego przeboje takie jak "Buzi to za mało", czy "Noc taka czarna" to szlagiery muzyki tanecznej. Kamil systematycznie wydaje nowe utwory, a to gwarantuje sukces.

  Reklama

  "Piąta nad ranem" - doskonały hit disco polo na imprezy

  W połowie marca zespół Extazy zaprezentował teledysk do piosenki pt. "Piąta nad ranem". Bardzo dynamiczny, imprezowy numer od samego początku został ciepło odebrany przez fanów dobrej zabawy. Łatwy tekst do zapamiętania oraz wpadająca w ucho muzyka to była gwrancja sukcesu.

  Po 7 miesiącach od premiery na koncie zespołu Extazy pojawiło się 6 milionów! To bardzo dobry wynik, patrząc na ogromną konkurencję. Kamil sukcesywnie wdrapuje się na szczyt disco polo. Jego repertuar jest mocno urozmaicony. Raz artysta prezentuje mocny klubowy numer, następnie bardziej romantyczne disco polo.

  Czy już niebawem Kamil stanie się największą gwiazdą disco polo w Polsce i przebije Zenka Martyniuka i Marcina Millera? Czas pokaże, tymczasem gratulujemy 6 milionów na koncie zespołu Extazy i życzymy kolejnych udanych produkcji.

   

  Reklama

  EXTAZY – Piąta nad ranem ft. Kamil Kossakowski

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


  Polecamy
  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

  Kiler - Jazda, Jazda, Jazda...


  Przeczytaj również:
  1. Najpopularniejsze hity Disco Polo - Lista przebojów 21.11.2023: TOP 10 na Spotify i YouTube! Numerem jeden Joker i Power Boy!
  2. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka zwiedzają USA! Były pod domem z filmu "Kevin sam w domu"!
  3. "Ona lubi po francusku" gorąca premiera! To będzie hit końca roku w disco polo?
  4. Na to czekał świat disco polo! Zenon Martyniuk z nową produkcją?!
  5. "Kocham Cię Kamilo" - Nowy Hit Magik Band
  6. Zniewalająca Magdalena Kajra Kajrowicz – Ikona stylu w świecie muzyki!
  7. "Tańczmy do Rana" - Justyna Lubas z najlepszą premierą tego roku?!
  8. Defis i ich nowy hit „Ty i ja” - zapowiedź gorącej premiery disco polo!
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie