Reklama
Polecamy


Reklama

Już niedługo nowy singiel od Masters pt.”Góraleczka”

2015-06-05T21:25:18+02:00 Już niedługo nowy singiel od Masters pt.”Góraleczka” https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

W ostatnim czasie Paweł Jasionowski oraz Paweł Janas, czyli grupa Masters bardzo często pokazują swoje nowe produkcje. „W mojej głowie”, „Ona” a teraz kolejna piosenka pt. „Góraleczka”. Wokalista zespołu Masters...

Reklama

W ostatnim czasie Paweł Jasionowski oraz Paweł Janas, czyli grupa Masters bardzo często pokazują swoje nowe produkcje. „W mojej głowie”, „Ona” a teraz kolejna piosenka pt. „Góraleczka”. Wokalista zespołu Masters jest naprawdę bardzo płodny muzycznie, z tego co wiadomo redakcji portalu disco-polo.info to nie koniec nowości.

 

„Góraleczka” to utwór, który jak sama nazwa sugeruje jest o kobiecie z gór. W muzyce już mieliśmy doczynienia z utworami pod tytułem „Góraleczka” np. w wykonaniu grupy Dukat. Jednak produkcja od dwóch Pawłów to zupełnie inna propozycja.

 

Premiera całego utworu już niedługo. A my specjalnie dla Was przedstawiamy krótką zapowiedź nowego singla od grupy Masters.

Masters – Góraleczka (Zapowiedź 2015)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!
  3. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.