2021-08-29T14:50:00+02:00 Już dzisiaj ostatnia odsłona Wakacyjnej Trasy Dwójki! Na scenie w Sopocie wystąpi m.in. Zenek Martyniuk, M https://disco-polo.info/uploads/news/juz-dzisiaj-ostatnia-odslona-wakacyjnej-trasy-dwojki-na-scenie-w-sopocie-wystapi-zenek-martyniuk-marcin-miller-i-wiele-innych-gwiazd-disco-polopng.png

Już dzisiaj ostatnia odsłona Wakacyjnej Trasy Dwójki! Na scenie w Sopocie wystąpi m.in. Zenek Martyniuk, Marcin Miller i wiele innych gwiazd disco polo!

Redakcja , 29 Sierpień 2021  14:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Już dzisiaj ostatnia odsłona Wakacyjnej Trasy Dwójki! Na scenie w Sopocie wystąpi m.in. Zenek Martyniuk, Marcin Miller i wiele innych gwiazd disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Na jednej scenie Boys, Classic, Zenek Martyniuk, Andre, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Joanna Moro, Helena Vondrackova, Ricci & Poveri, Rafał Brzozowski, Stefania

Reklama

Wakacyjna Trasa Dwójki rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 20:00 Na koncercie w Sopocie pojawią się same znane nazwiska! Tego nie można przegapić!

Zobacz również: Angelika Żmiejewska - Ex Top Girls z dyplomem w kieszeni! Gwiazda disco polo zaczyna nowy etap w swoim życiu?!

Wakacje zbliżają się do końca. Wakacyjna Trasa Dwójki również kończy swój bieg. To już ostatnia odsłona popularnego wydarzenia w tym roku! Warto zarezerwować sobie wolny wieczór!

Reklama

Wakacyjna Trasa Dwójki to popularny cykl letnich imprez odbywających się w całej Polsce. W każdy niedzielny wieczór bezpośrednią relację z koncertów oglądają miliony widzów spragnionych dobrej zabawy. Widzowie na jednej scenie podziwiają występy największych gwiazd pop i disco polo!

To już ostatni przystanek na mapie uwielbianej trasy koncertowej Telewizji Polskiej. Organizatorzy przygotowali z tej okazji mnóstwo atrakcji, które spowodują, że będzie to naprawdę niezapomniane wydarzenie!

Tym razem Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Sopotu. W tamtejszym amfiteatrze pojawi się mnóstwo wykonawców, którzy sprawią, że ani na moment nie przestaniecie tańczyć! Wśród wielu znanych twarzy nie zabraknie oczywiście silnej reprezentacji nurtu disco polo!

Reklama

Jeśli żegnać wakacje to z wielkim przytupem! Organizatorzy kolejny raz wysoko postawili sobie poprzeczkę. Dzięki ich staraniom publiczność będzie miała okazję bawić się w rytm największych przebojów takich artystów jak: Boys, Classic, Zenek Martyniuk, Andre, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Joanna Moro, Helena Vondrackova, Ricci & Poveri, Rafał Brzozowski, czy Stefania. Sami przyznacie, że lista zaproszonych artystów jest naprawdę imponująca! Z tak zacnym składem można śmiało ruszać w tany!

Jeśli nie będziecie mogli osobiście obserwować wydarzenia w sopockim amfiteatrze, to bezpośrednią relację z tego wydarzenia przeprowadzi tradycyjnie TVP2. Start punktualnie o godzinie 20:00! Tego nie można przegapić!

Zobacz również: Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!

Reklama
Plik Wakacyjna-Trasa-Dwojki---Sopot-1.png
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!
  2. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  3. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  4. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  5. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  6. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami