Reklama
Polecamy


Reklama

Jurij Szatunow z nowością! Będzie hit na miarę "Biełyje rozy"!

2018-02-23T08:18:00+01:00 Jurij Szatunow z nowością! Będzie hit na miarę "Biełyje rozy"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/jurij-szatunow-z-nowoscia-bedzie-hit-na-miare-bielyje-rozy-1519327546.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Po sześciu latach milczenia artysta wraca z nową płytą.

Reklama

Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów wokalisty, który zadebiutował w zespole Łaskowyj Maj. – To będzie zupełnie inny album, bardzo uczuciowy i romantyczny – zapowiada gwiazdor.

Czy udało mu się stworzyć hit na miarę „Biełyje rozy”? – Mam nadzieję – uśmiecha się. Przez ostatnie lata Jurij Szatunow koncertował się przede wszystkim na życiu domowym, sporadycznie koncertując. Wychowywany w domu dziecka, jako dorosły mężczyzna odnalazł bowiem rodzinne szczęście. Dziś jest mężem Svetlany i ojcem dwójki dzieci – Dennisa i Estelli. Ale, jak deklaruje,

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę
  2. Historia wielkiej miłości zamknięta w nowości disco polo od ŻbiQ!
  3. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.