Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus – Piękna Nieznajoma | Trailer

2017-01-28T18:58:42+01:00 Jorrgus – Piękna Nieznajoma | Trailer https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Jorrgus-Piękna-Nieznajoma-Trailer.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

25 stycznia odbyły się zdjęcia do najnowszej propozycji formacji Jorrgus pt. „Piękna nieznajoma”. 3 dni później na disco-polo.info możecie zobaczyć fragment nowej produkcji, której premiera jest zaplanowana na 28 luty.   Nowy tele...

Reklama

25 stycznia odbyły się zdjęcia do najnowszej propozycji formacji Jorrgus pt. „Piękna nieznajoma”. 3 dni później na disco-polo.info możecie zobaczyć fragment nowej produkcji, której premiera jest zaplanowana na 28 luty.

 

Nowy teledysk Jurka był realizowany w Białymstoku. Za zdjęcia odpowiadała firma Stykky Multimedia. W klipie nie zabraknie lidera formacji Jorrgus – Jurka, który jak możecie sami zobaczyć ma dość ciekawą kreację. W teledysku zobaczymy również Paulę Zajkowską Miss Eurovision International 2013.

 

Osoby związane z produkcją pt. „Piękna nieznajoma” twierdzą, że to będzie wielki hit od Jurka. Czy tak będzie dowiemy się już niebawem, a tymczasem zapraszamy do oglądania fragmentu nowości.

 

Jorrgus – Piękna Nieznajoma – Trailer

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.