2017-10-22T20:49:00+02:00 Joasia i Agnieszka miały założyć zespół "Black and White" - Los chciał inaczej?! "Wtedy okazało się, że Agnieszka spodziewa się dziecka, a ja nagrałam Drania"-przyznała Etna, która 15 lat temu miała założyć zespół z obecną Exaited https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/joasia-i-agnieszka-mialy-zalozyc-zespol-back-white-los-chcial-inaczej-1508690954.jpg Disco-Polo.info

Joasia i Agnieszka miały założyć zespół "Black and White" - Los chciał inaczej?!


"Wtedy okazało się, że Agnieszka spodziewa się dziecka, a ja nagrałam Drania"-przyznała Etna, która 15 lat temu miała założyć zespół z obecną Exaited

Autor: Goliat, 22 Październik 2017  20:49
Źródło zdjęć: facebook - Etna
Joasia i Agnieszka miały założyć zespół "Black and White" - Los chciał inaczej?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Disco Ostróda 2024: Największe Święto Disco Polo Lata! Już jutro i w sobotę!
 2. Dżasta w gorącej premierze pt. "Pamiętam" podbija rynek disco polo?! Ta nowość trafi na szczyt?!
 3. Uwielbiana grupa disco polo Milano skradła serca na tym koncercie! Zobacz nagranie z gali disco polo z Kołobrzegu!
Reklama

Obecnie Joasia i Agnieszka to diwy muzyki muzyki disco polo & dance. Ich kariera rozwinęła się do tego stopnia, że są jednymi z najpopularniejszych wokalistek na rynku, który od kilku lat z impetem rośnie w siłę. 

Obie kobiety wyróżniają się nie tylko przebojowością, ale również ogromną kreatywnością, autentycznością i niesamowitą pasją. Cechuje je pracowitość, wytrwałość oraz ogromny dar czarowania ludzi. Co byłoby, gdyby dziewczyny wystąpiły we wspólnym projekcie? Choć mało kto wie,  Etna i Exaited miały po scenie stąpać w duecie. Dziewczyny miały założyć zespół Black and White, którego nazwa wzięła się od m.in ich kolor włosów. 

Ostatnio, gdy byłam na Krecie, dostałam takiego mmsa od Agnieszki Drewnickiej. Black and White. Czy wiecie, że 15 lat temu miałyśmy wspólnie założyć zespół o tejże nazwie? Tylko wówczas ja miałam być White a Agnieszka Black. Wtedy okazało się, że Agnieszka spodziewa się dziecka, a ja nagrałam Drania

poinformowała na swoim profilu Etna, pytając "jak Wam się podobałam w wersji blond???". Obecnie panie mają na swoim koncie wiele przebojów takich jak np. Etna: "Drań", "Rolnik", "Maminsynek", "Misiak" czy Exaited "Nie unikaj", "Daj Daj Daj", "Taka prawda" oraz "Dziś Ci to powiem". Czy karierą obu pań kierowało przeznaczenie? 

"takie przypadki czasem kreują inną dobrą przyszłość" - przyznała w jednym z komentarzy Joasia. Jako ekipa serwisu disco-polo.info jesteśmy pod wrażeniem sukcesu obu pań, które z dumą reprezentują nasz gatunek disco polo. Kto wie, być może w przyszłości Etna i Exaited nagrają duet? Chcielibyście? Na Wasze odpowiedzi czekamy w poniższej ankiecie, której wyniki przekażemy obu wokalistkom. 

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Królowa?! Natalia Siemieniecka Top Girls zachwyca w skąpym bikini! Uwagę zwraca dekolt - Gorące FOTO
 2. Emilia Sanecka: Niezwykła Wokalistka Daj To Głośniej! Poznaj bliżej gwiazdę disco polo! Wiek, kariera, życie prywatne!
 3. Adam Chrola prezentuje: Najpiękniejsze Tanga i Walce - Hity Dancingów
 4. Małgorzata Główka w drapieżnej stylizacji! Zobacz, jak liderka Camasutra podbija serca fanów disco polo!
 5. Dejw i Moozi z nowym hitem "Boomerang"! Niespodziewane połączenie podbija sieć!
 6. "Boomerang" Dejwa i Moozi zdobywa serca fanów. Czy ta nietypowa współpraca to nowy hit disco polo?
 7. Andre został osobowością roku! Wielkie wyróżnienie dla gwiazdora disco polo!
 8. Bartii z premierą: "Muszę Iść Dalej"!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie