Reklama
Polecamy


Reklama

Jerzy Szuj (Jorrgus) gościem Pawła Wiszniewskiego w Radiu WAWA | VIDEO

2017-05-17T18:28:26+02:00 Jerzy Szuj (Jorrgus) gościem Pawła Wiszniewskiego w Radiu WAWA | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Jerzy-Szuj-Jorrgus-Radio-WAWA.png

ReklamaReklama


Ogólna

W najbliższy weekend gościem Pawła (Wiszniewskiego, prezentera radiowego, którego możecie usłyszeć na antenie Radia Wawa) będzie Jerzy Szuj, lider formacji Jorrgus i twórca takich przebojów jak „Jesteś”, „Piękna nieznajoma”...

Reklama

W najbliższy weekend gościem Pawła (Wiszniewskiego, prezentera radiowego, którego możecie usłyszeć na antenie Radia Wawa) będzie Jerzy Szuj, lider formacji Jorrgus i twórca takich przebojów jak „Jesteś”, „Piękna nieznajoma”, „Będziesz moja” czy „Twój jeden szept”. Wokalista podczas emisji zdradzi i opowie wiele ciekawych kąsków z życia prywatnego i zawodowego.

 

Jerzy opowie o filarze zespołu, pierwszym muzycznym występie o tym, że był niewymarzoną partią dla swojej ukochanej i wytrwałości, która wpłynęła na Jego życie!

 

„Weekend z Gwiazdą” sobota – niedziela 10:30 – 18:30, cały wywiad w niedzielę o 21:00!”.. poniżej zapowiedź video

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Seksowna gwiazda disco polo pozuje do zdjęć w stroju kąpielowym!
  2. Gwiazda disco polo zostanie w tym roku mężatką?! Angelika z Top Girls odda się w ręce losu?!
  3. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.