Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-28T17:51:00+02:00 Jeden z najprzystojniejszych wykonawców muzyki disco polo dał popis! Fanki były wniebowzięte! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/jeden-z-najprzystojniejszych-wykonawcow-muzyki-disco-polo-wystapil-na-stadionie-narodowym-fanki-byly-wniebowziete-1569580294.jpg
Reklama

Jeden z najprzystojniejszych wykonawców muzyki disco polo dał popis! Fanki były wniebowzięte!

Redakcja , 28 Wrzesień 2019  17:51
Jeden z najprzystojniejszych wykonawców muzyki disco polo dał popis! Fanki były wniebowzięte!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Podczas imprezy na Stadionie Narodowym zdecydował się zaśpiewanie piosenki o oczach. „Niespotykany kolor” wywołał wrzask euforii.

Reklama

Wokalista disco polo - zespołu Defis, Karol Zawrotniak wystąpił na największej imprezie w Polsce. Wydarzenie odbyło się pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy. Fanki artysty były zachwycone.

Zobacz również: Hojne serce Marcina Millera! Gwiazdor disco polo wspiera potrzebujących!

Karol wyglądał zniewalająco, jak zawsze. Jego ruchy na scenie i głos, były smacznym uzupełnieniem do całości koncertu. Wokalista disco polo bez najmniejszych wątpliwości jest jednym z topowych wykonawców w branży muzycznej.

Poza ogromnym talentem, ma w sobie to coś, co sprawia, ze fankom miękną kolana na sam widok Karola. Trzeba przyznać, że artysta potrafi zaczarować.

Podczas imprezy na Stadionie Narodowym zdecydował się zaśpiewanie piosenki o oczach. „Niespotykany kolor” wywołał wrzask euforii. Teledysk do piosenki został wyświetlony już ponad 70 milionów razy w serwisie YouTube na kanale artysty.

Licznik nie przestaje bić, z dnia na dzień wykonawca jest coraz bliżej do magicznych 100 milionów. Ponadto wokalista został doceniony także poza granicami Polski, o czym mogliście się przekonać w poprzednim artykule.

Zobacz również: Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Pokochaj mnie' już dostępna!

Jak myślicie, Karol zdecyduje się na współpracę ze szwedzką gwiazdą?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdeczka disco polo w zmysłowej pozie. Upojna fotografia podbija internet. Można się zakochać
  2. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  3. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  4. Nieziemska wokalistka disco polo nie do poznania! Gwiazda zmieniła swój wizerunek!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej