Reklama


Reklama

Jak Feniks z popiołów - Grupa Night Lovers powraca na rynek disco!

2017-07-27T16:00:00+02:00 Jak Feniks z popiołów - Grupa Night Lovers powraca na rynek disco! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/jak-feniks-z-popiolow-grupa-night-lovers-powraca-na-rynek-disco-1501109039.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

"nawet kilku wokalistów/wokalistek) w najbliższym czasie pod jedną nazwą :) Dawno czegoś takiego nie było" - czytamy! Poznajcie szczegóły!

Reklama

Na tę informacje czekało wielu fanów i sympatyków grupy Night Lovers, która w ubiegłym roku pod koniec lipca wydała szokujące oświadczenie:

„Dziękujemy za 3 wspólne lata z naszą twórczością i taką postacią Night Lovers jaką widzieliście na teledyskach oraz na koncertach. Czas jednak na zmiany. Nic w przyrodzie nie ginie. Także projekt Night Lovers i jego dusza. Do zobaczenia w innych projektach i piosenkach, zaś sama nazwa Night Lovers i projekt kiedyś powróci, lecz w innej formie. Nie doszukujcie się powodów i przyczyn takiego stanu rzeczy. Po prostu pewne się rzeczy kończą a pewne zaczynają. A niektóre na krótką chwilę schodzą do szatni zebrać siły na jeszcze większy boom. Do zobaczenia na koncertach do końca sezonu 2016.”

Obecnie grupa szykuje się do wielkiego powrotu. Jak zapewniła nas osoba z bardzo bliskiego otoczenia

Na dniach powstaje jak feniks z popiołów i wraca po rocznej przerwie już jako projekt muzyczny(nawet kilku wokalistów/wokalistek) w najbliższym czasie pod jedną nazwą :) Dawno czegoś takiego nie było. Jak to wyjdzie zobaczymy.....

Panowie od samego początku swej działalności, sukcesywnie starali się wprowadzić na rynek muzyczny, dawne disco polo’we brzmienie, które pamiętamy z lat’90. Obecnie najbardziej znane utwory grupy to „Głód Riki Tiki”, „Wyznanie”, „Dlaczego” oraz przepiękna ballada pt. „Agnieszko”. Czy ich najnowszy projekt również trafi w Wasze gusta? 

Więcej szczegółów niebawem! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  2. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  3. Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.