2020-11-06T15:21:00+01:00 Internauci pod wrażeniem premiery Milano i BajorekD! Artyści disco polo pokazali kto rządzi w mieście! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/panowie-z-disco-polo-pokazali-kto-rzadzi-w-miescie-najbardziej-kolorowa-produkcja-w-historii-disco-polo-stala-sie-faktem-1604671950.jpg

Internauci pod wrażeniem premiery Milano i BajorekD! Artyści disco polo pokazali kto rządzi w mieście!

Redakcja , 06 Listopad 2020  15:21
Internauci pod wrażeniem premiery Milano i BajorekD! Artyści disco polo pokazali kto rządzi w mieście!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Utwór pt. „To moje miasto”, to świetna, taneczna produkcja. Na uwagę w projekcie, zasługuje przede wszystkim znakomicie napisany tekst.

Reklama

Światem disco polo rządzi doskonała muzyka, utalentowani artyści i świetnie zrealizowane teledyski. Kiedy te trzy czynniki pojawią się w produkcji, ta wkracza na autostradę do wielkiego sukcesu.

Zobacz również: Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie!

Zespoły i solowi wykonawcy, potrafią w pojedynkę zdziałać muzyczne cuda. Co gdy połączymy dwa artystyczne zmysły i dwa discopolowe światy? Takie podwójne uderzenie, zwane duetem, jest niemal pewniakiem do tytułu wielkiego przeboju. I z taką właśnie produkcją mamy do czynienia przy okazji najnowszej premiery od zespołu Milano oraz BajorkaD.

Gwiazdorzy nie kryją muzycznej chemii, jaka się między nimi wytworzyła. Młody i zdolny Dominik bardzo szybko wdrapuje się na szczyt kariery, używając do tego poniekąd pleców starszego, utytułowanego kolegi. Panowie już niejednokrotnie widziani byli razem podczas sceniczny występów.

A teraz postanowili „wrzucić” na rynek autorską produkcję, która z pewnością sporo w branży namiesza. Utwór pt. „To moje miasto”, to świetna, taneczna produkcja. Na uwagę w projekcie, zasługuje przede wszystkim znakomicie napisany tekst. Ciekawa historia, z nocnym życiem w roli głównej, to coś, z czym może utożsamić się wielu odbiorców.

Trzeba docenić także bardzo kolorowy i pracochłonny teledysk, który nadaje oryginalność produkcji i na pewno nie pozwala na długo o niej zapomnieć.

Obejrzyjcie już teraz propozycję od dobrze rokującego duetu.

Zobacz również: Wielkie pieniądze w disco polo. Masz w domu te przedmioty? Możesz być bogaty!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!
  2. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!
  3. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!
  4. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama