Reklama


Reklama

Inspiracja czy plagiat?! Daj To Głośniej ofiarami zuchwałej kradzieży?!

2020-06-08T17:47:00+02:00 Inspiracja czy plagiat?! Daj To Głośniej ofiarami zuchwałej kradzieży?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/zuchwala-kradziez-grupa-daj-to-glosniej-ofiara-niecnego-planu-1591608429.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej
Reklama


Życie gwiazd

Czasem zdarzy się jednak tak - przypadkiem lub celowo - że jakaś produkcja jest wręcz kopią innego szlagieru

Reklama

Świat disco polo, jak każdy inny rodzaj muzyki, inspiruje się różnymi dźwiękami. Często słuchając kawałka jakiegoś utworu, mamy wrażenie, że przypomina on inny hit.

Zobacz również: Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!

Wszystko dobrze się kończy jeżeli podobieństwo wyraża się w małych, lekko słyszalnych akcentach. Czasem zdarzy się jednak tak - przypadkiem lub celowo - że jakaś produkcja jest wręcz kopią innego szlagieru. Powstaje wtedy problem, ponieważ przywłaszczając sobie autorstwo nieswoich dzieł, popełniamy plagiatowe przestępstwo! 

Zespół Daj to głośniej, opublikował na instagramowej relacji zdjęcie, na którym zestawili dwa utwory - „Mama ostrzegała” i zagraniczną „nowość” pt. „Ked’ som są wydávala” od słowackiej grupy, Mafia Corner. Formacja DtG, słusznie zauważyła, że ktoś bardzo mocno zainspirował się ich przebojem.

Refren obcojęzycznej piosenki, jest niemalże identyczny, jak nasz polski! W opisie filmu próżno szukać choćby małej wzmianki, która mogłaby wskazywać czym inspirowali się artyści, tworząc kopię megahitu ubiegłego roku.

Polska grupa muzyczna podeszła do sprawy z uśmiechem, jednak nie wykluczone, że w przyszłości wyciągną konsekwencje tego haniebnego działania. Jeżeli jesteście ciekawi tej anologii, sami zobaczcie klip i cały utwór pt. „Ked’ som są wydávala”. Jak uważacie?

Przypadkowa zbieżność czy celowy zabieg?

Zobacz również: Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  2. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  3. Artysta disco polo w gotowości do ratowania ludzkiego życia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.