Reklama
Polecamy


Reklama

Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!

2020-08-10T07:45:00+02:00 Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/imperator-i-cesarz-disco-polo-razem-ten-wystep-cala-polska-zapamieta-na-dlugo-1597002565.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Całe show w wykonaniu tych dwóch sław, był jak wybuch wulkanu!

Reklama

W minioną sobotę, na deskach amfiteatru Kadzielnia w Kielcach, mogliśmy z wielką przyjemnością podziwiać gamę artystów disco polo!

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Podczas fantastycznego Festiwalu Muzyki Tanecznej - Szalone Party Marka Sierockiego, bezpośrednio na miejscu oraz dzięki transmisji koncertu w telewizyjnej dwójce, przeżyliśmy wspólnie wielkie, muzyczne wydarzenie!

Jednym z największych przeżyć w czasie całego przedsięwzięcia, był występ dwóch, tytułowanych na cesarza i imperatora disco polo gwiazd: Sławomira Świerzyńskiego lidera grupy Bayer Full oraz Marcina Millera, wokalisty zespołu Boys! Idole wspólnie wykonali swój wielki hit pt. „Szalona Blondynka”!

Ten duet od samego początku wywołał bardzo dużo, pozytywnych emocji, pochwalnych okrzyków, braw oraz ogólnej euforii wśród zebranych w amfiteatrze widzów! Jak powiedział na początku wystąpienia Marcin, piosenka napisana została w 5 minut! Aż ciężko uwierzyć, że przebój, który tak skutecznie porywa publikę do tańca, mógł powstać w tak krótkim czasie!

Całe show w wykonaniu tych dwóch sław, był jak wybuch wulkanu! Na scenę wkroczyła niesamowita energia, która udzieliła się wszystkim biorącym udział w festiwalu, zarówno na miejscu jak i przed telewizorami!

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.