Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-10T07:45:00+02:00 Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/imperator-i-cesarz-disco-polo-razem-ten-wystep-cala-polska-zapamieta-na-dlugo-1597002565.jpg
Reklama

Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!

Redakcja , 10 Sierpień 2020  07:45
Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Całe show w wykonaniu tych dwóch sław, był jak wybuch wulkanu!

Reklama

W minioną sobotę, na deskach amfiteatru Kadzielnia w Kielcach, mogliśmy z wielką przyjemnością podziwiać gamę artystów disco polo!

Zobacz również: Sesja wokalistki disco polo podbija sieć! Emilka z Daj To Głośniej ponownie zachwyciła fanów!

Podczas fantastycznego Festiwalu Muzyki Tanecznej - Szalone Party Marka Sierockiego, bezpośrednio na miejscu oraz dzięki transmisji koncertu w telewizyjnej dwójce, przeżyliśmy wspólnie wielkie, muzyczne wydarzenie!

Jednym z największych przeżyć w czasie całego przedsięwzięcia, był występ dwóch, tytułowanych na cesarza i imperatora disco polo gwiazd: Sławomira Świerzyńskiego lidera grupy Bayer Full oraz Marcina Millera, wokalisty zespołu Boys! Idole wspólnie wykonali swój wielki hit pt. „Szalona Blondynka”!

Ten duet od samego początku wywołał bardzo dużo, pozytywnych emocji, pochwalnych okrzyków, braw oraz ogólnej euforii wśród zebranych w amfiteatrze widzów! Jak powiedział na początku wystąpienia Marcin, piosenka napisana została w 5 minut! Aż ciężko uwierzyć, że przebój, który tak skutecznie porywa publikę do tańca, mógł powstać w tak krótkim czasie!

Całe show w wykonaniu tych dwóch sław, był jak wybuch wulkanu! Na scenę wkroczyła niesamowita energia, która udzieliła się wszystkim biorącym udział w festiwalu, zarówno na miejscu jak i przed telewizorami!

Zobacz również: Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  2. Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!
  3. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia
  4. Marcin Miller (Boys) u boku najważniejszej kobiety w swoim życiu! Taka miłość zdarza się tylko raz!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej