2020-08-10T07:45:00+02:00 Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/imperator-i-cesarz-disco-polo-razem-ten-wystep-cala-polska-zapamieta-na-dlugo-1597002565.jpg

Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!

Redakcja , 10 Sierpień 2020  07:45
Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Całe show w wykonaniu tych dwóch sław, był jak wybuch wulkanu!

Reklama

W minioną sobotę, na deskach amfiteatru Kadzielnia w Kielcach, mogliśmy z wielką przyjemnością podziwiać gamę artystów disco polo!

Zobacz również: Wielka premiera grupy Masters! Paweł Jasionowski podbije tą produkcją listy przebojów?!

Podczas fantastycznego Festiwalu Muzyki Tanecznej - Szalone Party Marka Sierockiego, bezpośrednio na miejscu oraz dzięki transmisji koncertu w telewizyjnej dwójce, przeżyliśmy wspólnie wielkie, muzyczne wydarzenie!

Jednym z największych przeżyć w czasie całego przedsięwzięcia, był występ dwóch, tytułowanych na cesarza i imperatora disco polo gwiazd: Sławomira Świerzyńskiego lidera grupy Bayer Full oraz Marcina Millera, wokalisty zespołu Boys! Idole wspólnie wykonali swój wielki hit pt. „Szalona Blondynka”!

Ten duet od samego początku wywołał bardzo dużo, pozytywnych emocji, pochwalnych okrzyków, braw oraz ogólnej euforii wśród zebranych w amfiteatrze widzów! Jak powiedział na początku wystąpienia Marcin, piosenka napisana została w 5 minut! Aż ciężko uwierzyć, że przebój, który tak skutecznie porywa publikę do tańca, mógł powstać w tak krótkim czasie!

Całe show w wykonaniu tych dwóch sław, był jak wybuch wulkanu! Na scenę wkroczyła niesamowita energia, która udzieliła się wszystkim biorącym udział w festiwalu, zarówno na miejscu jak i przed telewizorami!

Zobacz również: Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! Genialna premiera dostępna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Specjalny występ Marcina Millera w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”
  2. Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi
  3. Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!
  4. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama