2023-03-24T10:00:00+01:00 Ile zarabia Zenon Martyniuk - król disco polo?! Odkryj sekrety finansowe Zenona Martyniuka - jednej z największych gwiazd disco polo w Polsce! Sprawdź ile zarabia, ile bierze za koncerty i reklamy oraz jak mądrze inwestuje sw https://disco-polo.info/uploads/news/ile-zarabia-zenon-martyniuk---krol-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Ile zarabia Zenon Martyniuk - król disco polo?!


Odkryj sekrety finansowe Zenona Martyniuka - jednej z największych gwiazd disco polo w Polsce! Sprawdź ile zarabia, ile bierze za koncerty i reklamy oraz jak mądrze inwestuje swoje pieniądze. Przekonaj się, jakie to są pieniądze.

Autor: Adam Begier, 24 Marzec 2023  10:00
Źródło zdjęć: facebook.com/akcentpolska
Ile zarabia Zenon Martyniuk - król disco polo?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Król Latino na scenie w Świebodzinie - Nie przegap koncertu Skolima już 28 kwietnia!
 2. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!
 3. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!

  Zenon Martyniuk to jedna z największych gwiazd disco polo w Polsce. Od wielu lat podbija serca fanów swoją muzyką i charakterystycznym stylem. Jednak to nie tylko talent i wyróżniający się styl przyczyniły się do jego sukcesu. To przede wszystkim pieniądze, które zarabia, pozwalają mu utrzymać swoją pozycję w branży muzycznej i życiu prywatnym. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie temu, jak Zenon Martyniuk zarabia swoje pieniądze i ile bierze za koncerty i udział w reklamie.

  Zobacz również: Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!

  Ile zarabia Zenon Martyniuk z tantiem?

  Tantiemy to opłaty, które artyści otrzymują za korzystanie z ich utworów. W przypadku Zenona Martyniuka, opłaty te stanowią znaczną część jego dochodu. Największy sukces w karierze artysty to album „Przekorny los”, który uzyskał status diamentowej płyty. Dzięki temu Zenon Martyniuk zarobił 600 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko. Single „Kochana wierzę w miłość” i „Prawdziwa Miłość to Ty” przyniosły mu kolejny zysk rzędu 200 tysięcy złotych.

  Ile za koncert bierze Zenon Martyniuk?

  Koncerty to kolejne źródło dochodu dla Zenona Martyniuka. Artysta ma zajęte praktycznie wszystkie weekendy w roku, a jego koncerty są zaplanowane na trzy lata do przodu. Potrafi zagrać nawet 300 koncertów w ciągu 12 miesięcy. Najmniejsze stawki za jeden występ, jakie wpływają na jego konto to 25-30 tysięcy złotych. Jeśli zsumujemy je, to rocznie wyjdzie ponad 7 milionów złotych. Jednakże, za występ sylwestrowy Zenek Martyniuk mógł otrzymywać nawet do 70 tysięcy złotych.

  Ile Zenon Martyniuk zarabia z reklam?

  Zenon Martyniuk jest nie tylko wokalistą, ale także osobą publiczną, której wizerunek jest chętnie wykorzystywany w reklamach różnych marek. Za udostępnianie wizerunku i występy w reklamach Zenek Martyniuk pobiera spore kwoty pieniędzy. Ponoć za kampanię sieci sklepów elektronicznych, gwiazdor miał dostać okrągły milion złotych, choć to nie potwierdzona informacja.

  Jak Zenon Martyniuk wydaje swoje pieniądze?

  Pomimo że Zenon Martyniuk zarabia spore kwoty pieniędzy, to nie należy do osób, które wydają pieniądze na lewo i prawo. Artysta jest przywiązany do swojego rodzinnego Podlasia i tam właśnie mieszka z żoną w domu o powierzchni 230 metrów kwadratowych. Nie słychać o luksusowych samochodach, jachtach czy innych drogich rozrywkach. Zenek Martyniuk dba o swoje finanse i inwestuje w nieruchomości. W przeszłości kupił kilka kamienic w Białymstoku, które wynajmuje.

  Jak widać, Zenon Martyniuk to nie tylko świetny wokalista, ale także biznesmen, który potrafi dobrze zarządzać swoimi finansami. Jego głównym źródłem dochodu są tantiemy i koncerty, ale także reklamy. Pomimo zarabiania kroci, artysta nie popada w szaleństwa konsumpcyjne i inwestuje w nieruchomości. Zenek Martyniuk jest przykładem na to, że można odnieść sukces i zarabiać duże pieniądze, nie tracąc jednocześnie głowy i rozsądku.


  Akcent - Przekorny los

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  2. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
  3. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  4. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
  5. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
  6. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  7. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
  8. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie