2023-04-22T17:30:00+02:00 Ile gwiazdy disco polo biorą za zagranie na weselu? Ceny zaskakują! Sprawdź, ile trzeba wydać na Boys, Pi Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile kosztuje wynajęcie gwiazd disco polo na swoje wesele? Zdradzamy tajemnicę! Odkryj zaskakujące stawki najpopularniejszych artystów takich j https://disco-polo.info/uploads/news/ile-gwiazdy-disco-polo-biora-za-zagranie-na-weselu-ceny-zaskakuja-sprawdz-ile-trzeba-wydac-na-boys-piekni-i-mlodzi-czadoman-i-power-playpng.png Disco-Polo.info

Ile gwiazdy disco polo biorą za zagranie na weselu? Ceny zaskakują! Sprawdź, ile trzeba wydać na Boys, Piękni i Młodzi, Czadoman i Power Play!


Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile kosztuje wynajęcie gwiazd disco polo na swoje wesele? Zdradzamy tajemnicę! Odkryj zaskakujące stawki najpopularniejszych artystów takich jak Boys, Piękni i Młodzi, Czadoman oraz Power Play. Sprawdź też, jakie mają specjalne wymagania na weselu!

Autor: Adam Begier, 22 Kwiecień 2023  17:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Ile gwiazdy disco polo biorą za zagranie na weselu? Ceny zaskakują! Sprawdź, ile trzeba wydać na Boys, Piękni i Młodzi, Czadoman i Power Play!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
 2. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
 3. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO

  Jeśli marzysz o tym, aby na Twoim weselu zagrał zespół disco polo, to nie jest to niemożliwe. Wszystko, co musisz zrobić, to zapłacić odpowiednią kwotę. Ale ile to właściwie kosztuje? Youtuber Dymitr Błaszczyk z kanału "Sprawdzam Jak" postanowił to sprawdzić. Skontaktował się z menadżerami najpopularniejszych zespołów disco polo, takich jak Boys, Piękni i Młodzi, Czadoman oraz Power Play, i zapytał o stawki za występ na weselu.

  Ile za granie na weselu biorą gwiazdy disco polo?

  Na pierwszy ogień poszedł zespół Boys. Według menadżera Marcin Miller i spółka biorą aż 40 tys. zł netto za występ na weselu. Za tę kwotę zespół zagra około 35 minut plus ewentualne bisy. Menadżer zespołu wyjaśnił, że nazywa to "koncertem życzeń", który wcześniej ustalają z ograni zatorem. Ale czy zespół ma jakieś specjalne wymagania? Okazuje się, że nie. Zdaniem menadżera, zespół nie jedzie tam się najeść i napić, ale żeby wykonać super usługę, żeby pan młody był zadowolony.

  Jakie stawki i wymagania ma Power Play?

  Kolejnym zespołem, który wziął udział w eksperymencie Dymitra Błaszczyka, był Power Play. Menadżer zespołu wyjaśnił, że za 15 tys. zł zespół zagra 55-minutowy koncert na żywo. Menadżer podkreślił także, że zespół nie zniknie od razu po zagraniu koncertu. Chętnie robią sobie zdjęcia z gośćmi weselnymi i podpisują płyty. Godzina występu Power Play jest dostosowywana do potrzeb pary młodej i może być przed oczepinami lub po nich. Menadżer zespołu podkreślił, że zespół nie ma żadnych specjalnych wymagań w kwestii jedzenia.

  Ile biorą Piękni i Młodzi i jakie mają wymagania?

  Stawka za występ na weselu zespołu Piękni i Młodzi zaczyna się od 25 tys. zł wzwyż. Menadżerka Magdaleny Narożnej i jej muzyków wyjaśniła, że jeśli mieliby specjalnie przyjechać na wesele, bez umówionego wcześniej koncertu plenerowego w okolicy, to pan młody musiałby zapłacić 35 tys. zł. Show będzie trwać około 45 minut. Menadżerka wyjaśniła także, że jeśli zespół będzie występował u pana na weselu w nocy, to będzie potrzebny nocleg dla zespołu plus wyżywienie. Alkohol nie jest wpisany w zakres umowy.

  Jakie wymagania ma Czadoman i ile bierze za występ na weselu?

  Czadoman to kolejny popularny zespół disco polo, który może wystąpić na weselu. Agent zespołu powiedział, że stawka artystów to 25 tys. zł brutto za godzinę. W ramach tej kwoty jest też dodatkowy czas na zdjęcia i autografy. Jeśli występ miałby się odbyć o godz. 23, to pan młody musiałby zapewnić nocleg dla zespołu. Menadżer zespołu wyjaśnił, że jedzenie powinno być normalne, bez żadnych rarytasów, a co do alkoholu, to menadżer stawia jasno: alkoholu się w pracy nie pije.

  Jak widać, cena za występ zespołu disco polo na weselu jest dość wysoka. Najdroższy jest zespół Boys, który bierze aż 40 tys. zł netto za 35-minutowy koncert. Niedużo mniej bierze zespół Piękni i Młodzi oraz Czadoman, a Power Play ma niższe stawki. Wszystkie zespoły mają podobne wymagania, jeśli chodzi o jedzenie i alkohol, a także nocleg dla zespołu, jeśli występ ma się odbyć w nocy. W każdym przypadku zespół stara się zadowolić pana młodego i jego gości, wykonując swój najlepszy show.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO
  2. Tak zmienił się Skolim! Nie uwierzysz jak Król Latino wyglądał kilka lat temu!
  3. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  4. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  5. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
  6. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
  7. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
  8. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie